Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

Jako jo... ale proč tu datumovku zase nechali bílou? To je takový problém mít ten věnec v několika barvách a podle barvy ciferníku tam vrazit tu správnou? 

Jojo, hrozná škoda tohle. Jinak žeru ten vintage vzhled. 

 

Je korunka vlastně šroubovací? Já jsem strašnej lenoch a Alpinisty moc nenosím i proto, že nerad manipuluju se šroubovací korunkou, miluju, když můžu hodinky jen popadnout a začít natahovat... Já vim, outdoor duch a tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale vubec, to jen nez si na ne zvyknete, i ty cerne jsou super a alespon maji cervenou na cifru :)

 

mi je ale stejnak po objeveni szsb006 vsechno ostatni jedno...

 

No... TicTac je teda bomba, taky jsem o nich nevěděl... Jen mi nejde do hlavy za ty prachy 4R35? Nechodí se management Seika občas radit se současným managementem Sparty Praha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, sekundární trh... a další nesmysl je limit 100 příspěvků na watchuseek, abych si tam mohl vystavit poptávku :D před dvěma týdny tam šly jedny za 650$, což bych ještě byl ochotný dát... pořád věřím, že se na mě usměje štěstí. tyhle bych fakt chtěl a nosil. mají parádní cifr, super pouzdro s decentní ochranou korunky a dokonale padnoucí tah.

btw. nevíte někdo, jestli se nejedná o skládačku z různých existujících kousků a akorát s ciferníkem? že bych si je poskládal sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie cierne su najlepsie, pretoze nemaju stupidne cislice. Neznasam parne hodinove indexy, rozjebava mi to cakry. Ma to povab skolskeho pravitka. To je jediny dovod preco som aktualne alpinisty nikdy nemal. Tieto nove su fakt jedny z mala Seiko, co ma za poslednych par rokov zaujali. Najblizsie omrknem nazivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem se byl na nové Alpinisty podívat, a v zásadě jsem nebyl zklamaný. Verze s krémovým ciferníkem a stříbrnými prvky mě úplně nenadchnula, asi proto že podobnou kombinaci starší generace už vlastním. Ale černé na tahu jsou vážně fajn, jediné co bych jim snad vytknul je vcelku zbytečný průhled na strojek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie cierne su najlepsie, pretoze nemaju stupidne cislice. Neznasam parne hodinove indexy, rozjebava mi to cakry. Ma to povab skolskeho pravitka. To je jediny dovod preco som aktualne alpinisty nikdy nemal. Tieto nove su fakt jedny z mala Seiko, co ma za poslednych par rokov zaujali. Najblizsie omrknem nazivo.

 

tvl, ty seš děsnej šéf zeměkoule ... píšeš tu hromadu plků a ani jsi je neměl na ruce ... co to je ku*va "parne" to snad není nic ani v tý tvý slengový čobolovině, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, ty seš děsnej šéf zeměkoule ... píšeš tu hromadu plků a ani jsi je neměl na ruce ... co to je ku*va "parne" to snad není nic ani v tý tvý slengový čobolovině, ne ?

 

Ta hromada plku je moj nazor na cifernik. Invektivam o "slengovy cobolstine" nerozumiem, ale odporucam sa ich zdrzat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, ty seš děsnej šéf zeměkoule ... píšeš tu hromadu plků a ani jsi je neměl na ruce ... co to je ku*va "parne" to snad není nic ani v tý tvý slengový čobolovině, ne ?

Ono tady na foru je obecně dost "plků" o hodinkách, řekl bych :-D  Nechápu Tě, co tady předvádíš zrovna ty - s jedněma už prodanejma, mm300... 

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky, ale mě se po nich fakt stýskalo a na tahu od Strapcode nemají chybu. 
Navíc, když jsem viděl letošní zprasené modely s X na ciferníku. Byl jsem rozhodnutý si je znovu pořídit. Díky chronomagu z nich mám ještě větší radost než napoprvé. 

20200518_134223-01.thumb.jpeg.b7b3dba527cd4cb2f80713f3612265c4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...