Jump to content

SARB017 Alpinist

Recommended Posts

• Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Takový to vodpružený, dálniční speciál. Zatím se vyrábí pouze anglická verze, tedy s řídítkama tak, aby se nejlíp jezdilo v protisměru. Ale to mi nevadí.         Já je koupil trochu přepálený, takže k

shcválně jsem je vyfotil pod lampou, aby byly vidět "drobné" šrámy.   a stále jsou to nejlepší univerzální one-watch-guy hodinky

Nekde jsem zaznamenal famu o tom, ze by Seiko melo zacit znovu SARB017 prodavat, tentokrat oficialne v Evrope. Nevite o tom nekdo? Google nic neprozradil.

Nekde jsem zaznamenal famu o tom, ze by Seiko melo zacit znovu SARB017 prodavat, tentokrat oficialne v Evrope. Nevite o tom nekdo? Google nic neprozradil.

• 4 weeks later...

Tak ty sou ty ceny.. to abych snad radsi koupil druhy alpinisty v inzerci s naramkem a prodal bez...:-D

V jedné skupině na FB jsem sehnal úplně Strapcode Oyster přímo pro SARB017 (u výrobce dlouhodobě vyprodaný) za 85 EUR. Vypadá dobře, uvidím, až přijde...

Paradni remen, odkud je?

na ebay to býva pod značkou ZLIMSN, 20mm light brown leather watch strap, alebo tak nejak

je to čína, ale pomer kvalita/cena za mňa výborný

• 4 weeks later...

Alpinist na novém StrapCode Jubileé tahu vypadá báječně. Kombinace leštěných a broušených ploch, perfektně padnoucí koncovky a možnost zkrácení tahu díky šroubovacím osičkám je super. Trochu tužší "zámek" spony se snad časem ochodí. Za mě spokojenost. Alpinisti se tím posunuly ....

První ne moc kvalitní fotky )-:

Ahoj... Sakryš :-D , mně došlo z Amazonu něco krapet jinýho.., sic s extenzí tedy, ale bez "aplikace",  která by seděla na kulaté pouzdro hodinek... :-(((  nesedí to na Alpinisty... 

post-20787-0-05207200-1526418918_thumb.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...