Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, pánové, tak jsem se také stal majitelem Seiko Alpinist a musím říct, že jsou super. Hrozně rád bych k nim pořídil kovový tah a potřeboval bych trochu pomoc :-). 

Narazil  jsem na Watchgecko, UncleSeiko i Strapcode. Máte někdo zkušenosti se všemi? Případně, jaký z nich byste doporučili? Moc díky a ať to tiká!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Martin.D napsal:

Ahoj, pánové, tak jsem se také stal majitelem Seiko Alpinist a musím říct, že jsou super. Hrozně rád bych k nim pořídil kovový tah a potřeboval bych trochu pomoc :-). 

Narazil  jsem na Watchgecko, UncleSeiko i Strapcode. Máte někdo zkušenosti se všemi? Případně, jaký z nich byste doporučili? Moc díky a ať to tiká!

Měl jsem na alpinistech strapcode a paráda, seděl mi lépe (i vypadal lépe) než originál. 

Od watchgecko jsem měl jeden tah - reklamace, pár řemenů - kvalita nic moc.

Uncle seiko nedokážu posoudit.

Suma sumárum, vezmi strapcode, nebudeš litovat. 

CC6A498F-89C7-4FF3-87F0-D0C8EC20E6E4.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
před 15 minutami, Ingelri napsal:

Tak prý Alpinistů není nikdy dost. 😉 Ty SPB201 se už dají i předobjednat.

https://www.hodinky-koscom.cz/seiko-prospex-land-alpinist-mountain-sunset-european-limited-edition-spb201j1-k0053569

 

JJ,už se o tom někde psalo.Tuším na Seiko- novinky.

Lze objednat i na:   https://www.helveti.cz/seiko-alpinist-spb201j1-limited-edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě před dvěma lety jsem to složitě dovážel z Japanu, dph, sraní, celnice,... druhý pak přes USA, strašná doba, akce s místním členem, jeho firmou a bydlištěm 200km ode mě. Teď přes to není kam plivnout, možná trochu škoda. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, 969 napsal:

Ještě před dvěma lety jsem to složitě dovážel z Japanu, dph, sraní, celnice,... druhý pak přes USA, strašná doba, akce s místním členem, jeho firmou a bydlištěm 200km ode mě. Teď přes to není kam plivnout, možná trochu škoda. :-/

Stejně jako kdysi sarb033 a nebo některé jiné jdm kousky.

Taky to chápu trochu s nostalgií:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ja som zachytil až koniec éry keď boli sarby len z Japonska ale malo to svoje čaro. Na chronomagu som dostal kontakt na Higuchiho, vymenil si s ním pár emailov a poslal peniaze paypalom za 033ky a čakal. Potom cca za 3 týždne sa ozvala pošta z colným vybavením a ja som prvý krát vyclieval a potom všetkým vysvetľoval že kurna tie hodinky sú JDM :-)
edit mám aj sarb017 ale na tie som číhal v inzercii, na ďalšiu peripetiu s colnicou som nemal chuť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem po sarb017 jednu dobu taky koukal, ale nakonec jsem se k nim nikdy nerozhoupal a teď jak se člověk hodinkově vyvíjí myslím, že by to nemělo smysl. Jó, ale když jsem nedávno zakopnul o limitku Mountain Glacier, tak to ve mně hrklo. Ale pak jsem všiml prakticky jejich nedostupnosti a říkal jsem si, "no ještě že tak" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...