Přejít na obsah

SARB017 Alpinist


Brolo

Doporučené příspěvky

mTfTxzt.jpg

Ten Nato jim opravdu sekne. Co se týče syntetiky tak mám zelený a vintage bond nato, potom šedý eulit perlon ale většinu času je mám na tahu. Po několika nošení mi ten vintage bond nato přijde až moc barevný a7076fe2a859e7059af5d48384daf4e8.jpg

 

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že těch 3.5k není zrovna malý peníz ale pokud nemáš v plánu Alpinisty v budoucnu prodávat tak to podle mne stojí za to. Říká se, že by je měli přestat vyrábět tudíž si dovolím říct, že by hodnota mohla v budoucnu vzrůst i přes to, že jich je hodně.

 

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Šetříš na kolo nebo co ? ;)

 

Takový to vodpružený, dálniční speciál. Zatím se vyrábí pouze anglická verze, tedy s řídítkama tak, aby se nejlíp jezdilo v protisměru. Ale to mi nevadí.

 

 

Je pravda že těch 3.5k není zrovna malý peníz ale pokud nemáš v plánu Alpinisty v budoucnu prodávat tak to podle mne stojí za to. Říká se, že by je měli přestat vyrábět tudíž si dovolím říct, že by hodnota mohla v budoucnu vzrůst i přes to, že jich je hodně.

 

 

Já je koupil trochu přepálený, takže když je zdraží, můžu si pak říct že ty prachy za to fakt stály. Ale jo, 3,5k není moc, ale zatím je ponosím na těch nato strapech, případně počkám až se něco objeví v bazaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Osobně bych tomu tahu šanci dal - hodinky proměňuje neskutečně. Na fotkách mi to tak nikdy nepřišlo, ale ve skutečenosti je ten rozdíl markantní. Já jsem tah nakonec dokupoval pokaždé (už 3x :death:).

 

No jo, jenže vždycky když koupim něco s tahem, tak ho pokaždý sundam. Tyhle hodinky se mi právě na fotkách jako jediný asi líbí víc s tahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...