Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

ja je vybalil, tyden se stastnym usmevem ve tvari ponosil a budou asi v krabicce az do 14.cervna, to pujdou na ruku stopro... pak nevim. jsou to proste hodobozovy kukacky. :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš to Míro moc pěkný, :notworthy: 

Ale já do Vlka nešel, mi nešlo pod nos, že bych měl doma na stejné úrovni RAFky s perutí 310 a něco s večerníčkem.

Pro mě je ten kreslený seriál ruská klauniáda ukazující sovětskou realitu, to prostě s bojem letců na západní frontě nějak nejde vedle sebe.  Kdyby to bylo něco z ruské hrdinské historie, to bych možná i dal, třeba Meresjeva nebo něco podobného. Takže jsem se limitky  nezúčastnil, mám klid a v diskusi při vzniku LE jsme byli všichni ušetřeni mých rýpavých keců o ruském člověku.  :photo:

**

Ale v každém případě klobouk dolů před tím, kdo  jste se v téhle LE angažovali a dotáhli to do konce a tím pádem do vitrín.

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elogo, myslím si, že v téhle limitce se právě projevil velký nadhled a smysl pro humor.

Tahle limitka je skvělá, protože byla od začátku brána převážně nevážně (ne ve smyslu odrbání realizace, ale tématem) a proto by asi nevadila ani vedle limitky RAF. Protože to prostě nemá žádný politický význam. Ale chápu, že k tomu můžeš mít jiný postoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, já nad tím mockrát visel jako ano či ne, a nakonec nic. Prostě tohle pro mě není hodinkové téma, přece jen mám asi jiné myšlenky, ale asi to tak má být. Jeden člověk nemůže být u všeho a se vším souhlasit. Ok.  :notworthy:  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, kamaradi,

ja to tady sleduju a kousu si prsty...

Je fakt, ze sem mel doma jednu chvili 3 ks (slovy tři) limitky "Vlka", ale pro extremni pracovni vytizeni posledni mesice sem to nestihl ani vyfotit.  :frusty:

 

Ja mam obecne problem nosit nove hodinky, takze moje limitka, kterou sem "ulovil" v řádném boji a byl jejim ucastnikem od samotneho pocatku, stale spinka v puvodnich foliich ;-).

Jenze jak se vyporadat s nutkanim je obcas vytahnout a ponosit? Chce to mit jeste jedny.

Takze se mi podarilo odlovit od meho kamarada a mistniho clena dalsiho "vlka"  :clap: . (Ne zaparenou pr*el, podotykam ;-) ). Ale aby to nebylo tak jednoduche, tak pote, co jsem ukazal tuto limitku memu dlouholetemu u troufam si rict nejlepsimu kamaradovi (ktery mimo jine nikdy hodinky nenosi a nosit nebude), chtel je taky. Takze v poradi druha sad, ktera mi pristala doma byla urcena pro nej. Takze ja zase nic. Inu co, bylo nacase si sehnat treti kus  :lol2: .

Nastesti mam "sveho dvorniho" chronomagora, kolegu, ktery byl u mych zacatku chronosilenstvi. Snad se na mne nebude zlobit, ze ho tady takhle zminim, velmi si ho vazim, tak snad mu to nebude proti srsti. Byl vlastne prvni clovek z fora, ktereho sem potkal osobne a jeho pristup, povaha a vubec prvni minuty a hodiny setkani s nim mne poznamenalo (velmi pozitivne) pro dalsi chronovyvoj... Diky, Farky!  :cheers: .

No a protoze Farky mel nastesti dalsi limitku, jal sem se ho pomalu "otukavat" :bangin: . Farky byl dlouhou dobu neoblomny, navic mu pry prodej limitky zakazala manzelka. S timhle argumentem jsem nedokazal hnout, takze sem jen trpelive cekal. Mezitim doslo k jedne "bleskovce", jak byva u Farkyho dobrym zvykem. Vetsinou takhle v patek vecer na nej dopada "chronosplín" a vola moje cislo, zda nechci nejake jeho hodinky. Samozrejme ne, jen tak ledajake, ale vzdy nejake konkretni, ktere "on nikdy neproda" a mne se zrovna moc libi. (Takhle sem z nej po pul roce vydyndal Crepas Cayman 3000)  :notworthy: . No a samozrejme je vzdycky po mne po nejakem case loudi zpatky ;-). Takhle sem prisel k jeho Deepbluckum, ktere sem od nej dydndal vlastne od pocatku. Uz par minut potom, coje dal do chlubiciho vlakna sem mu dal jasne najevo, ze je chci a tak to pokacovalo. A najednou to tady bylo. Rychla akce a DB byly doma. No a protoze se mu po nich zastesklo a mamil je ze mne zpatky, musel nabidnout neco vic, nez jen penize. DB sem mel nekolikery a vzdy pro mne budou srdecni zalezitost. Takze jsem vycitil korist a jako vlk sem šel po stopě laně s chromou nohou  :lol2: . Takze DB zpet jedine za "Vlka". A nakonec tedy pry dostal svoleni od zeny a jednoho krasneho dne (rychla akce jako vzdy) a ja mel doma jeho limitku. A protoze ji Farky nosil, neni duvod, proc bych uz ji nenosil (obcas) taky. Timto sem vyresil problem, jak mit doma sbirkovou edici "Vlka" a zaroven je moct nosit. A zaverem pribehu jen dodam, ze dnes uz jsou DB zase zpatky u mne, tedy tam, kde maji byt  :clap: .

Pokud jste ty moje plky prezili az sem, tak klobouk dolu a dekuji vam za pozornost...

 

 

post-39943-0-71710700-1552587361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...