Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

To by bylo fajn. Videl bych to ale na tech 50 kousku, at to je stylove, k tomu 50. letemu vyroci. Klidne jich vezmu par navic, kdyby se to nenasbiralo. Obdaruju brachu, rodinu :-) Delat min bych nechtel. Kdyby to byla Omega, to uvazovani by bylo jine, Takhle si muzu dovolit trosku hujersky pristup.

 

Takze klidne se pisu predbezne x2 (pripadne vice, kdyz budu muset).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez to modi presunou, tak nakipiruju posledni navrh:


 


..."limitka" by znamenala CIFERNIK + DYNKO + RUCKY (mozna). Ale... 50 lidi, 50 chuti... no ale cas je. V nejhorsim pripade (= pri minimalistickem reseni) by to bylo jen dynko, no. Ale to de facto moc limitka neni.


 


Udelal jsem to znovu, bez toho jubilea. Ja to tak puvodne mel, ale bylo to strasne kratke a prazdne. Jo, a silene jsem se natrapil s vlkem... ten snimek je kratkej, chybi mu ruka, kus pasku a cele nohy. Nakonec jsem to poskladal ze tri obrazku, naklonoval jsem mu tam tu chlupatou pracku, aby to bylo az k okraji te vnitrni kruznice, to samy s paskem a nohama. Dal mi zabrat. Takze zatim takhle: (moc jsem nevedel, kam dat cislo kusu... rikal jsem si, ze by to slo i do prezky opasku (jenom cislo kusu, ne "/50"). Jeste o tom premyslim.


 


nupogodi-back04.png


Navrhy / protinavrhy / napady?


 


EDIT:


Takhle nejak by to bylo s tim cislem v opasku. Ale jeste by se tam tim padem muselo dopsat neco jako "serie 50 kusu", jinak to nedava smysl. Potreboval bych pomoc od rustinaru, moje znalosti rustiny jsou uz ponekud okorale.


nupogodi-back05.png


 

 

Meranom je oficialni distributor Vostoku, ze ano? Takze bychom to asi resili s nim? Zkusil bych mu napsat. Plan B by byl objednat par prazdnych dynek - ty prodava standardne - a zkusmo to vyryt. Pokud by to slo, tak u te firmy, co delala Nautilus, to je fakt pekne a kvalitni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Meranom je oficialni distributor Vostoku, ze ano? Takze bychom to asi resili s nim? Zkusil bych mu napsat. Plan B by byl objednat par prazdnych dynek - ty prodava standardne - a zkusmo to vyryt. Pokud by to slo, tak u te firmy, co delala Nautilus, to je fakt pekne a kvalitni.

 

Beru ho hlavně jako prodejce a nadšence, který má s továrnou úzké kontakty a ke vzájemnému prospěchu realizují jeho SE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlčí smečka (dýnka):


little_w - mnohokrát
simsa - 1x
JaRooN - vícekrát
sect -1x
Michelin - 1x
Hardslimer - 1x
Frostie - 1x
travex - vícekrát
vanuska - 1x
speedwalker - 1x
mysiak - 1x (v klude aj cele hodinky:))
Trojan - 2x (pouze cele hodinky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...