Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Juraj11: hezky jsi to shrnul. OK, co takhle teda nechat vyrobit vterinovku na subcif, aby vypadala jako ten vlkovo vajgl? Tim se ale definitivne "odsoudime" k variante bastl. To asi nikomu nevadi, jen to teda pro uplnost podotykam. Strojky snad sehnat pujdou... ale meli bychom uz se aspon pokusit shodnout na tom, ktera varianta by to mela byt. 2426.12 (GMT, bez data) nebo 2415 (centralni vterinovka, bez data).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to nestihl upravit. Psal jsem jeste tohle:

 

 

Neco ve stylu (vpravo jsem umazal cigaro, kdyz se sikovne upravi vterinovka, bude mu vterinovka-cigaro trcet z koutku):

hlava-sub-cigaro-sm.png  >>>>> hlava-sub-bez-cigara-sm.png

 

Na dodelani nemam silu... jestli si s tim nekdo chce hrat, vetsi verze obrazku vpravo (bez cigara) je tady.

 

JR_2010: Dobry! Tak nejak, plus minus, by to pro zacatek mohlo byt.

 

EDIT: OK, tak mi to nedalo, zkusil jsem to splacat dohromady:

hlava-sub-cigaro-rucka.png

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já nevim, chlapi... Jako recese asi dobrý, ale připadá mi to lehce kýčovitý. Pamatuju se, že jako malému se mi líbil mrkací budík a sestra měla motiv holčičky s točícím deštníkem. Přesně to mi to připomíná... Jako dneska bych takový budík mít na poličce nechtěl, zrovna tak, jako bych nenosil takove hodinky. A pro pětiletého syna je to pouzdro přece jen trochu masivní :-) Chápu, že čistě potápěč může být pro někoho málo, ale někdy je málo více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to celkem bral stejně spíše jako recesi, než jako úplně životně důležitou limitku ( snad se tvůrci neurazí ). Takže - návrhy se líbí ( ukázal jsem to prckům na tréninku a líbilo se to ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no.. recese... Já myslel, že by to mělo zachovávat ráz Amphibií a ne být z toho pouťové hodinky do šuplíku. Pak mi přijde, že GMT to jen prodraží na to, aby si někdo ty hodinky vzal 1x za rok na ruku...

 

Ja ještě zkusím navázat na Travexovo návrh, kam by se limitka mohla směřovat. Není to dokonalé, jen v rychlosti nahozený... samozřejmě bez rudé hvězdy atd...

 

abc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recese je nadneseny vyraz. Nechci se do toho furt montovat, ale nekteri z toho chcete mit snoopyho z moonu za cenu amfibii. Dal z toho osobne nechci mit ani strapaci ala davosa pilot, ktera trvala hooodne dlouho.

Proste- nevymyslet hovadiny, udelat to max prehledne, max srozumitelne, za minimum penez a aby bylo hned vsem jasne o co jde - o vlka na ruskejch hodinkach. Vtipne a zaroven vystizne, zadnou hloubku na tom nehledajici- ani tam neni, slo o vecernicek.

Tot asi vse, tak to citim ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to bral pořád tak, že ten vlk bude lumi barvou a bude to celé v duchu Vostok Amphibia Classic.

Ty dětské omalovánky s GMT za mě asi bohužel ne. Děti už nemám a já to nosit na ruce nebudu.

Souhlas. Úplně v prvopočátku jsme se bavili pouze o dýnku, které je v posledním návrhu, dle mého soudu, velice povedené. Co se týče cifru, tam bych byl opatrný. Možná jsem příliš velká konzerva, ale v jednoduchosti je krása. Možná by opravdu stačil jen ten nápis !Nu, pogodi" , popřípadě index na 12tce jakožto vykřičník (ten návrh tady taky někde je)

 

Ale samozřejmě se nebráním i nějaké jednoduché verzi hlavy vlka s cigárem.

 

Co se táký pouzdra, myslím, že zde celkem panovala shoda na 710 či 420. Já osobně bych se přimlouval spíše za 710

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...