Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Me jsi nepresvedcil. Sendvic samo obecne pusobi lip, ale k temhle Ambifiim mi jde proste lip prostej potisk.

Taky se pridavam k podekovani tvurcum limitky. Nejde mi do hlavy, jak delate ty vizualizace, ale je to super prace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...presne takto si to predstavujem, dik za vizualizaciu ...je to limitka No pockaj, tak sa neberte prilis vazne - ak to takto bude vyzerat za cenu 200 USD tak to bude TOP !!!   ...som za sendvic presne z dovodu ze to ma byt vynimocna limitka amfibie a nie klasika a ten sendvic hodinky posunie vyssie...ved sa odviazme...ale samozrejme ze respektujem aj potisk aj ked si myslim ze bude nudny...

 

 

Já bych byl pro ten sendvič, bude to zajímavé, no řekněte, kdo z vás to má? ;)

 

attachicon.gif12.png

Upraveno uživatelem PaloZV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím s JR 2010, máme šanci tu limitku pojmout jinak, než se dělají klasické Amphibie, tak mi přije škoda toho nevyužít.

Tištěných ciferníků mám hafo a sendvič ani jeden a tak nějak jsem na to byl natěšený, protože to bylo v prvotních úvahách o limitce.

Absenci vlka potápěče se skřípáním zubů oželím, žluté nápisy překousnu také, ale obyčejný cifr proti sendviči budu vydýchávat asi nejdéle, pokud to vůbec dám ....

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciferník asi bude největší problém. Dle hlasování vede potisk, ale zájemců o sendvič není také málo. Já hodinky se sendvičem zrovna mám a musím říct, že to je paráda. Taky jsem pro něj hlasoval. Asi není možná varianta obou ciferníků, pokud se to samozřejmě množstevně vyplatí? Já jsem ochoten si za sendvič něco i dost připlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na potisku se dá naopak, oproti sendviči, zmršit mnohem víc, zejména u těch největších prvků. Ale asi to není hlavní důvod, protože oni rusové i ten potisk mají docela dobře udělaný. Spíš jde o tu výjimečnost provedení, kterou každý výrobce nenabízí, tady to máme na talíři a ohrnujeme nos, no je to na rozhodnutí každého účastníka, nechci vás stále argumentačně ovlivňovat, ale kurwa nese.te a dejte ty hlasy sendviči!!! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně přijdeš malinko zaujatej :cool02:

Nechám si to projít hlavou :suicide_anim:  a počkám na další názory na svítivost.

Možná by nebylo od věci, kdyby se Malé_w optal přímo u zdroje, jak to se svítivostí vidí oni. Doufám samozřejmě, že bude použita barva Super luminova BGW07 nebo něco podobně svítivého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 kurwa nese.te a dejte ty hlasy sendviči!!! :P

 

To jsi vystihl naprosto přesně. :lol2:

 

Z mého pohledu je volba jasná :

 

ostré řezané a přesné hrany  /  rozpitý tisk

neobvyklost / běžnost

 

 

Honzo, to jsou hodinky, ne baterka :goof:

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně přijdeš malinko zaujatej :cool02:

Zaujatej určitě ne, já se samozřejmě přizpůsobím většině, jen bych chtěl ten sendvič, tak bych to spíš nazval lobbingem

Jenže sendvičem se zkazí (zaoblí) ten vykřičník. A ten je spolu s nápisem a obrázkem pro tuto limitku zásadní.

Řeže se to laserem, ne lupínkovou pilkou, tak ten tvar by se měl zachovat. A pokud by to nebylo ono, dá se tento index místo řezání dotisknout v lumi provedení i s tím nápisem, tedy doufám, že to stále platí, že ?? ?????? bude svítit...

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako zastánce tisku mám dost velké pochyby, že se podaří vykřičník vyřezat tak, jak má vypadat.

 

A i kdyby, tak to vůbec neladí s textem, vždyt vykřičník je jeho součástí. Takhle je to strašně oddělené, přitom nápis je stěžejní část celé limitky.

 

Leda varianta sedvič + nápis včetně vylříčníku vytištěn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...