Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Tak jsem anketu o cifr odstranil - stejně je to ukončené a je to remíza, jak zde všichni vědí.

Dávám hlas hlodavci - bude mi ctí mu kroutit krkem.

Mně hlasovat nejde (W10,Chrome), vidím tam 2 hlasy pro korunku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby se mi zobrazila možnost hlasovat o korunce, musel jsem odstranit svůj hlas, ale stejně se mi odhlasovat nepodařilo :(

Jsem pro zajíce - laserová kontura jeho hlavy (jeden z posledních - poslední? - grafických návrhů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se teda nevyjádřili všichni, ale zatím všichni, kteří se vyjádřili jsou pro zajíca. Hotové, vyřízené. Borci, nastartujte laser.

Co dál? Luneta? Já su pro pochromovanou mosaz s tečkama, mám na mysli tuhle. Ideálně se doplňuje s pouzdrem 710, o kterém, jak doufám, není pochyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se teda nevyjádřili všichni, ale zatím všichni, kteří se vyjádřili jsou pro zajíca. Hotové, vyřízené. Borci, nastartujte laser.

Co dál? Luneta? Já su pro pochromovanou mosaz s tečkama, mám na mysli tuhle. Ideálně se doplňuje s pouzdrem 710, o kterém, jak doufám, není pochyb.

 

Lunetu jedině ocelovou od Meranoma, jak se k limitce sluší a patří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně hlasovat nejde (W10,Chrome), vidím tam 2 hlasy pro korunku.

 

Nevím, já jsem v tomhle lama.

Tak tam zůstaly viset nějak hlasy z ciferníku. Tak si každý musí odstranit hlas z ciferníku a potom hlasovat pro korunku. Ty hlasy sice nejsou vidět, ale nějak tam zůstaly viset a musí si jej každý odstranit, aby byl nový hlas přijat. Nebo jestli to někdo umíte, tak to opravte prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...