Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Vážení kolegové,

hodný a ochotný kolega Robero79, který vám zaslal knihy poštou, má v podpisu tuto e-mailovou adresu: robero(tečka)ch(zavináč)hotmail(tečka)com, já mu tady za vás všechny hromadně poděkuji a ocením jeho zásluhu o nákup a dodávku knih, stejně jako zásluhu AndyAarona a poprosím vás, jestli by bylo možné mu jednotlivě děkovat skrz jeho e-mail, protože my teď potřebujeme dotáhnout ty zálohy a kontakty a detaily na platby a kontakty mi vždycky zmizí o pět stránek dozadu. Tak to sem tedy dávám opětovně a věřím, že mé pohnutky chápete.

Omlouvám se rovnou těm, kteří by to nedejbůh brali jako vysírání, je to čistě z praktických důvodů.

 

P.s.: ještě se do systému plateb záloh a kontaktů nezapojilo 19 kolegů, pokud by to neudělali ani do příštího týdne, vyvěsím sem seznam a poprosím vás, kteří jste s nimi jakkoli ve spojení o popostrčení. 

 

PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ!

 

Vážení přátelé,

dostáváme se pomalu, ale jistě do různých fází výroby hodinek a jejich součástí, které si budou vyžadovat různé investice a vzhledem k počtu vyráběných kusů bude tedy, celkem logicky, nutná jistá investiční podpora ze strany nás všech (běžně nazývána zálohou), tak, aby členové realizačního týmu nemuseli například prodávat auta, nebo utrhávat dětem od úst. Detaily spojené s výběrem peněz jsou v samostatném vlákně ZDE.

 

Protože ale ze svých peněženek, s laskavostí vám vlastní, vytáhnete nějakou tu stokorunu (v součtu to bude už na slušnou ojetinu nebo na pěknej mejdan) a za ní také budete určitě chtít ve finále něco dostat, řešili jsme (bohužel) i situaci, kdy by z nějakého důvodu nebylo možné vás tady zkontaktovat (zatím tedy nejdou jen SZ, ale jeden nikdy neví). Proto jsme usoudili, že bude jistější zajistit nějakou alternativní databázi, respektive komunikační zdroj (kanál se tomu také říká v odborných kruzích), kde budou na každého z nás dostupné kontaktní údaje, které konec konců budeme stejně jednoho krásného dne (a ne už moc vzdáleného) potřebovat, tak proč je z vás nevymámit hned. Za tím účelem byla proto založena databáze účastníků limitované edice zcela mimo fórum, do které své údaje vložíte vyplněním jednoduchého a zcela blbuvzdorného formuláře, který naleznete po kliknutí na aktivní odkaz KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, umístěný níže pod tímto textem. Věřím, že zcela chápete důvody těchto kroků a své údaje vyplníte co možná nejdříve tak, aby bylo možno se, v případě potřeby, s každým z vás jednotlivě spojit.

 

Děkuji za pozornost a těším se s vámi na výsledek našeho společného snažení.

 

 

Odkaz:       KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ti t preju, i kdyz jsem si myslel, ze s tema nahradnikama se to bude resit podle hesla "kdo driv prijde...", tedy kdo byl driv seznamu nahradniku. Takhle se pres ty kamaradsofty na moji dceru nikdy nedostane ;)

 

 

Je to teda divnej postup. :(

 

 

Taky bych čekal, že se pojede podle pořadníku.

 

Ozval se mi přímo mlsoun, že mě viděl v seznamu náhradníků a zda mám o hodinky zájem, nikoho jsem nepřemlouval, spíš naopak se ho 2x ptal, jestli si je jist. Už jsme spolu několik věcí řešili a vidím v tom i drobnou reciprocitu. Chápu vaše překvapení ale není v tom v zásadě asi moc rozdíl, jako by mi je prodal jako funglovky až bude limitka dokončená, nebo i na to se budou tvořit pořadníky?

 

A ještě mě vyškrt ! Škandáál.

 

Omlouvám se, bral jsem nějakou poslední verzi seznamu a buď neskopíroval poslední řádek, nebo to tam už něbylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to ještě jednou zopakuji, aby bylo jasno, bereme současný seznam účastníků za uzavřený a to včetně akceptování všech způsobů přenechání pozic do dnes. Otevřený k doplňování zůstává jen seznam náhradníků. Pokud chce někdo limitku opustit, nastoupí na jeho místo náhradník dle pořadí, který uhrazené částky vyrovná s odstupujícím přímo po vzájemné dohodě, nebo prostřednictvím nás, věřím, že se s tím nějak popereme, pro kontakt s realizačním týmem můžete využít tuto e-mailovou adresu: jenpockej2019(zakroucenýa)seznam(tečka)cz . Postoupení místa v pořadí komukoli mimo účastníky, včetně náhradníků, stejně jako vybírání si náhradníků bez ohledu na pořadí nebudeme akceptovat, protože to prostě není fér a nesouhlasím s názorem Lamiczky, že je to stejné, jako by mu účastník prodal hodinky, protože si ještě žádné nekoupil. Samozřejmě, jak jsem již dříve psal, pokud to kdokoli s námi dotáhne do konce, ať si hodinky klidně prodá ještě ten stejný den, co je bude držet v ruce.

Shrnuto a podtrženo, budete-li chtít odstoupit, avizujte prosím úmysl buď ve vlákně limitky a já to zprocesuji, nebo v uvedeném e-mailu a já to zprocesuji také, o peníze nepřijdete, na všechny, kdo platili, mám kontakt.

 

Nakonec tedy uvádím:

 

Kontakt na realizační tým: jenpockej2019(zakroucenýa)seznam(tečka)cz

formulář pro vyplnění kontaktů na účastníky: KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

vlákno pro platby záloh:  ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ola klucí,

také se připisuji jako náhradník a třeba  se nade mnou někdo z hamáčků s více kusy smiluje. :-)

Škoda, že některá vlákna nesleduji, jelikož na to nemám čas

 

1 little_w

2 little_w

3 Kristian.nov 

4 Z.Paul 

5 Tikal 

6 JR_2010 

7 kuncák7  

8 Ricous

9 PavelK 

10  vanuska 

11 juraj11 

12 Straspol 

13 Honza.manta 

14 Guzmic

15 PavelSch

16 TOMASS 

17 corwin 

18 Marcus 

19 AndyAaron

20 Xprcz01 

21 Hardslimer 

22 farkyostrava 

23 Tittus 

24 Don2008 

25 Miroslavek 

26 Honza.manta 

27 EDYMI

28 Libor_OV 

29 vikinho

30 Dokusan 

31 speedwalker 

32 Dizzy

33 petr_cha 

34 TCF 

35 sashator 

36 mysiak 

37 Michal_R 

38 bajos 

39 Honza.manta

40 kudrnac 

41 Ricchie 

42 Michal_R 

43 Saida 

44 Tittus 

45 Jorge 

46 PaloZV 

47 daur 

48 Vojta1 

49 Mareka01 

50 Saida 

51 Habadej 

52 Bezous 

53 Lamiczka

54 neumann

55 Thor 

56 lukas.78

57 lampros 

58 Dzos

59 kadakii

60 bobi 

61 Honza.manta 

62 Trojan

63 zbuddy 

64 stankoff 

65 Shane001

66 Vlasta66 

67 Bembeg 

68 CHerokee 

69 sect 

70 tombed 

71 Fandy

72 Pikec 

73 Pikec 

74 Mari 

75 little_w

76 Neus 

77 nickolas 

78 Daur 

79 Robero79 

80 gooseman 

81 Radik 

82 j.e.n.i.k.82 

83 Sibir

84 Andrew

85 sect 

86 Rodkopf

87 aljoša 

88 rudina 

89 Potvor 

90 Vaenefic 

91 Jirka19 

92  Vojta1

93 Honza.manta 

94 ladmat

95  Xenomorfus

96 Tikal 

97 Tikal 

98 wizard-ov 

99 Rudykopalsson 

100 Robero79

 

náhradníci:

 
1. Ricous
2. little_w

3. JR_2010

4. Vojta1

5. saida

6. veze

7. Long
Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ostravskou "divizi" mám od Andyho knihy pro 6 odběratelů.

 

Tento týden je mohu předat např. ve středu nebo pátek odpoledne.

 

Navrhuji 18.00 restaurace nad kinem Luna, Ostrava - Výškovice (poblíž jsou zastávky i parkoviště).

Vyhovuje?

 

(Další týden jsem mimo ČR = pozdější předávky od 23.4.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva za to, ze jsem to na

Olomoucke knihy predane i pro Ostravu.

@Jörg8x - ozvi se mi prosim na email tsunami zavinac email.cz, at te doresime. Posli mi sve tel cislo.

verejna omluva za to, ze jsem na to zapomnel. Pokud mi muze nekdo vzit knizku na moravu, tak budu rad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...