Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Frostie: omlouvam se, opravdu jsem si myslel, ze v limitce stale jsi. Zadny jiny umysl ani tajna sifra mezi radky v tom z me strany nebyly.

Aha, tak proto to nedorozumění. Mně to právě přišlo jako jasné odmítnutí typu: nekecej do toho, nejsi...

 

Nicméně:

 

jsem po dohodě ochoten zkusit dojednat výstavní prostor na Praze 10, jehož přímým majitelem je kamarád, nechronomagor, nicméně rozumný. Po dohodě píši proto, že nevím, co vše přesně a jak bylo vámi dohodnuto s Irinou, tak aby se neslibovaly nereálné věci. 

 

Na  poznámky některých zdejších vůdců nejsem zvědav. Díky za prostor.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni kolegove, drobna aktualizace.

 

1.) KNIHA

Preposlal jsem pani Irine vsechny kontakty, ktere jsem dostal jak tady, tak pres SZ. Celkem zatim 5 nebo 6 kontaktu, na par dalsich cekam (az se vrati lidi z dovolenych nebo az se vyjadri... par cekatelu se tady ve vlakne zminovalo).

 

Pani Irina je vsechny obeslala, a vcera vecer mi poslala podekovani, ktere je ale urceno Vam vsem. Kopiruji to jak to lezi a bezi, google to kdyz tak prelozi.

 

????????????, ?? !
 
???????? ??? ??????? ??  ??????, ??????? ?? ??? ?????????? ? ??????????? ???????? ????? ????. ? ???????? ???? ???????????? ???? ??????????. ??? ??????? ? ????? ???????, ??? ??? ?????????. ??? ??? ??????? !!!
 
? ?????????,
 
????? ????????
 
Takze velke diky vsem!
 
 
2.) LIMITKA
Limitka postupuje velice dobre a v zakulisi probiha opravdu horecna cinnost, i kdyz si uvedomuji, ze to obcas vypada, jakoby se nic nedelo. Hodnky se skutecne dostaly do vyroby na cerven a Vostok na nich usilovne pracuje. Vypada to opravdu dobre, terminove.
 
Jeste jsem chtel zminit takovou drobnost, ktera je asi samozrejma, ale presto jsme to nikdy nerekli nahlas, takze to chci vyjasnit, kdyby neco. Hodinky chceme poslat z Ruska do CR jako jednu zasilku, protoze zasilani jednotlive by znamenalo riziko ztraty (jedna velka zasilka se da ztratit asi mene nez jedna ze sto malych zasilek), ktera by se opravdu tezko nahrazovala. To receno bylo. Co receno nebylo, je to, ze to znamena jednu velkou fakturu. Protoze to je nekomercni projekt a neresi se to pres zadnou firmu ani pravni subjekt, nebude mozne vystavit jednotlive faktury. Vyuctovani probehne zcela verejne a transparentne, to je samozrejme. Ale doufam, ze to nikdo neplanoval prohnat pres ucetnictvi kvuli DPH a tak. To proste nebude mozne. Meranom vystavi jednu velkou fakturu, my nejsme schopni to rozepsat na 100 malych faktur, takze si to prosim nechtejte odecitat z dani. Dekuji za pochopeni. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednáme společně s kolegou vystavovatelem a paní Irinou o termínu a podmínkách výstavy, zatím cca v intervalu 01 - 04 / 2019. Další upřesnění podáme po osobním jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja to chci mit poslany samostatne a odecitat DPH!:-)). Kecam, samozrejme pokus o prudu v zertu.

Moc dekuju, ze je o to takto postarano a mych kecu si nevsimej. Mas muj obdiv za trpelivost s jakou nam to tu predkladas.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja to chci mit poslany samostatne a odecitat DPH!:-)). Kecam, samozrejme pokus o prudu v zertu.

Moc dekuju, ze je o to takto postarano a mych kecu si nevsimej. Mas muj obdiv za trpelivost s jakou nam to tu predkladas.

Martin

Martine Ty už mě taky sereš. Jak se hned v druhé větě omluvíš, tak to potom není žádná legrace  :lol2:

 

Jinak super zprávy a fakt se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine Ty už mě taky sereš. Jak se hned v druhé větě omluvíš, tak to potom není žádná legrace  :lol2:

 

Jinak super zprávy a fakt se těším.

Jo jasně, nenapíšu druhou větu a přijde mi e-mail : litujeme, ale byl jste omylem opomenut v unikátní limitce, která se již nebude opakovat a tudíž nic nedostanete. Váš little-w :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasně, nenapíšu druhou větu a přijde mi e-mail : litujeme, ale byl jste omylem opomenut v unikátní limitce, která se již nebude opakovat a tudíž nic nedostanete. Váš little-w :-))

Přesně tak!  :devil:

A mně by se to teď zrovna hodilo, protože když vím, jaká pěkná limitka z toho nakonec vyleze, navíc za cenu tý plechový krabičky od Eltónu, tak si říkám, že jsem debil, když jsem si nevzal víc kusů  :frusty:

 

Seznam účastníků:

1 little_w

2 little_w

3 Kristian.nov 

4 Z.Paul 

5 Tikal 

6 JR_2010 

7 kuncák7  

8 Ricous

9 PavelK 

10  vanuska 

11 juraj11 

12 Straspol 

13 Honza.manta 

14 Guzmic

15 PavelSch

16 TOMASS 

17 corwin 

18 Marcus 

19 AndyAaron

20 Xprcz01 

21 Hardslimer 

22 farkyostrava 

23 Tittus 

24 Don2008 

25 Miroslavek 

26 Honza.manta 

27 EDYMI

28 Libor_OV 

29 vikinho

30 Dokusan 

31 speedwalker 

32 Dizzy

33 petr_cha 

34 TCF 

35 sashator 

36 mysiak 

37 Michal_R 

38 bajos 

39 Honza.manta

40 kudrnac 

41 Ricchie 

42 Michal_R 

43 Saida 

44 Tittus 

45 Jorge 

46 PaloZV 

47 daur 

48 Vojta1 

49 Mareka01 

50 Saida 

51 Habadej 

52 Bezous 

53 Lamiczka

54 neumann

55 Thor 

56 lukas.78

57 lampros 

58 Dzos

59 kadakii

60 bobi 

61 Honza.manta 

62 Trojan

63 zbuddy 

64 stankoff 

65 Shane001

66 Vlasta66 

67 Bembeg 

68 CHerokee 

69 sect 

70 tombed 

71 Fandy

72 Pikec 

73 Pikec 

74 Mari 

75 little_w

76 Neus 

77 nickolas 

78 Daur 

79 Robero79 

80 gooseman 

81 Radik 

82 j.e.n.i.k.82 

83 Sibir

84 Andrew

85 sect 

86 Rodkopf

87 aljoša 

88 rudina 

89 Potvor 

90 Vaenefic 

91 Jirka19 

92  Vojta1

93 Honza.manta 

94 ladmat

95  Xenomorfus

96 Tikal 

97 Tikal 

98 wizard-ov 

99 Rudykopalsson 

100 little_w

 

náhradníci:

1. JR_2010

2. Vojta1

3. saida

4. veze

5. Long
6. Rybiz
7. JR_2010
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem zainteresovaným díky za odvedenou práci! Byl jsem nucen si dát hodinkový restart a tohle bude začátek nové cesty, moc se těším.

Jen mne mrzí, že jsem nevydržel přeskakování v seznamu náhradníků a odhlásil se z dalšího kousku, teď už by se na mě dostalo. Ale co, počkám na jinou limitku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sešli jsme se s kolegou a paní Irinou R. v Mariánkách, domlouvají se podrobnosti výstavy. Ta proběhne na Praze 10, přesný termín není ještě zcela určen, nicméně orientačně lze kalkulovat s cca 10. lednem až 20. únorem 2019. Další detaily budou následovat po jejich smluvním podložení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostiemu velky dik a pevne doufam, ze se podari vystavu do stovezate maticky uspesne dostat. Rikam to ovsem zcela sobecky, protoze bych se na ni rad podival, kdyz jsem se nedostal do tech Marianek. :)

 

Krome tehle dobre zpravy tady mam jednu zpravu z Ruska, spojenou s malym kvizem: ktery zajic bude na korunce lepsi? Tmava verze:

crown-hare-dark.jpg

 

nebo svetla verze:

crown-hare-light.jpg

 

A tady je mame bok po boku... nebo bob po bobku nebo jak se to bere u zajicu... nevim presne:

crown-hare-compare.jpg

 

A ted vazne. Nechci z toho delat nejake drama, nebudu rozpoutavat ankety nebo tak neco... ale nejak se k tomu kdyz tak vyjadrete, at muzeme Dmitrijovi odpovedet. Z tehle kuse informace z Tatarstanu usuzuji, ze projekt se opravdu posouva do zaverecnych fazi... takze se tesme, pratele. Bude to stat za to!  :smile_anim:

 

Tak a ted vy - co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...