Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Nechapu jak se muze komukoli styskat po ruskem objeti, chudobe, strachu a ponizeni hodnoty lidskeho zivota na cenu hadru. Presto obdivuji jejich kulturu a um, ktere se dokazou i v tom chmurnem ?kralovstvi? prosadit.

Holky jsou pryc tak jsem je na tajnacku vytahnul a kocham se a uz se tesim na Jeziska!2f50544c5ea9f187acf887dab2e9bcd1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starého psa novým kouskům nenaučíš. 

 

Ale k tématu. Poslušně hlásím, že dnes jsem od pošťáka Andyho převzal kompletní balíček. Tímto děkuji všem, co se o vznik limitky přičinili a svoje úsilí věnovali nám ostatním, kteří se jenom vezli. :clap: :clap: :clap:

A v neposlední řadě díky velké ochotě Andyho, který mi hodinky dovezl prakticky až před dům. Ještě jednou díky. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky svoje hodinky :heč:

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na tom podíleli. Little_w jako otec a jednatel, JR_2010 jako grafik a holka pro všechno :), petr_cha jako pokladník, Tittus jako tlumočník, Dimitrij jako realizátor, AndyAaron jako přepravce a určitě jsem ještě na někoho zapomněl. Taky děkuju ostatním účastníkům, kteří se svými návrhy a připomínkami podíleli na výsledné podobě limitky. Zvláštní poděkování pak tomu, kdo navrhl/prosadil pouzdro 710. Přiznám se, že na fotkách se mi moc nelíbilo, ale naživo je to naprostá bomba! A ještě v kombinaci s tou lunetou. Ty skoro dva roky fakt stály za to. Zároveň je mi líto, že už to skončilo. To čekání je vždycky nejlepší. Těšil jsem se na každý nový post od little_w, kde informoval, co je nového a jak se to vyvíjí. Je to moje první limitka, do které jsem se přihlásil a která došla do konce a jsem za to moc rád. To je asi tak všechno, co jsem chtěl říct :) :cheers:post-11506-1544212695,93.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze JR_2010 se definitivne rozdal ze vsech hodinek, vsechny by meli byt u svych majitelu a je cas to pomalu uzavrit.. takze koukam na nas ucet a pridavam par poznamek k financim:

- na zacatku jsme meli predstavu, ze se pokusime, co nejvice soustredit placeni na jedno misto, a to zejmena s ohledem na velke mnozstvi ucastniku..

- trochu orisek byly meny, v kterych se bude platit, ne vsechny informace byly pohromade rovnou od zacatku..

- takze se vybiralo 25 EUR na autorska prava, tato platba sla na ucet v ramci EU, temer bez poplatku..

- dale se vybiralo 80 USD jako zaloha na hodinky a prislusenstvi, z toho sly prvni platby zejmena na prislusenstvi a nasledne prvni platby za hodinky v USD na ucty mimo EU..

- na zaver jsme museli prijmout velmi nahradni konstrukci placeni za hodinky v malych varkach, a to s pomoci paypal prostredniku, takze priprava na menu sla stranou, a doplatek se pro jednoduchost vybiral v CZK, a to castka 3 000 CZK, z toho se refundovalo paypal pomocnikum vetsinou na jejich tuzemske ucty.

- jednotlive zustaky jsem nyni sesypal na zaverecny korunovy ucet.. tim, ze v cele akci byly tri meny, tak celkovy prehled vydaju uvedu jen v CZK (v prepoctu hrubymi kurzy)...

Celkem se vybralo cca 543 tisic korun.. a z toho slo zhruba na autorska prava 67 tisic, na prislusenstvi 71 tisic a na hodinky vcetne uprav, kurzu, poplatku, postovneho apod pak 364 tisic... celkove vydeja jsou tedy 502 tisic korun... tj. veskere vydaje jsou cca 5 020 Kc na jeden kus hodinek !

A to nejhezci na zaver, na bankovnim uctu nam nyni zbyva 40 854,66 Kc ! co s tim udelame ? :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A to nejhezci na zaver, na bankovnim uctu nam nyni zbyva 40 854,66 Kc ! co s tim udelame ? :-)

Jsou v propočtech zahrnuty i náklady na uspořádání vernisáže blížící se výstavy děl Svetozara Rusakova v Praze, resp. režie paní Iriny? Pokud tedy přijede, svou účast zatím nepotvrdila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O výstavě nic nevim, vyuctovani je ciste za hodinky..

 

Za mne ano, urcite jsem pro to poslat na charitativní projekt, idealne s presahem i do fora.. jsou tady takové akce..

 

Nicmene kazdy z účastníků má samozřejmě právo nalozit si se svymi penezi podle sveho uvážení.. pokud nekdo pozada behem nasledujiho tydne (moc casu do Vánoc jiz nezbyva) o proplaceni 408 Kc (za kazde odebrane hodinky) zpet na svuj ucet, bude tak ucineno... Bud formou SZ nebo na muj email (v podpisu).. jinak bude se zustatkem postupovano spolecne..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rezie pani Iriny? Jaka zase rezie? Zaplatil se ji poplatek za prava, pomohla se ji zorganizovat vernisaz. Jaka zase rezie?!

Docela by mne zajímalo, jak se účastníš na přípravách pražské výstavy a jak jsi pomáhal na vernisáži v ML, když se tu tak rozkřikuješ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je solidni castka, ja jsem rozhodne pro venovani na nejakou dobrou vec, nechci zpet nic. myslim, ze pokud se neshodneme na jednom projektu, dalo by se to rozdelit na vic akci. nekdo tu zminoval nejakou nadaci pro RSkare, moje segra ji ma, takze ja bych dal neco sem. pak tu mate Jeziskova vnoucata, Paraple, Svetlusku, Kure, Dobreho andela, Trikralovou sbirku...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale bylo by docela fér nějakou režii a náklady na uspořádání vernisáže zmínit předem. Ne to sem teď nahodit jako dotaz, co s tím hodláme dělat... O žádných nákladech doposud nebyla řeč.

 

Edit: Samozřejmě jsem pro charitu, zpátky nic nechci.

Upraveno uživatelem Tittus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predne si myslim, ze tak, jak jsem ja a Ondra (AndyAron) meli moznost s pani Irinou mluvit v ML pri predavani knih, zadnou rezii ona osobne nepotrebuje. Pripadalo mi, ze nejvetsi zajem na tom, ukazat dilo sveho otce na co nejvice mistech, co nejvetsimu poctu lidi. Nemam zadne zkusenosti s vystavami, ale laicky bych rekl, ze rezii na vernisaz by melo pokryt vstupne z vystavy, nevim... pokud se tedy na vernisazi nebude podavat prave sampanske a kaviar z belugy...

 

edit: gramatika

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Robero79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale bylo by docela fér nějakou režii a náklady na uspořádání vernisáže zmínit předem. Ne to sem teď nahodit jako dotaz, co s tím hodláme dělat... O žádných nákladech doposud nebyla řeč.

 

Edit: Samozřejmě jsem pro charitu, zpátky nic nechci.

Ano, myslel jsem, že s tím tak nějak předem počítáte. Vidím, že nikoliv, stejně tak jako jsem zde nezaznamenal nějaké nadšení z toho, že se snad nějaká výstava v Praze připravuje.  My s kolegou galeristou se samozřejmě snažíme o to, aby naší i vaší straně nákladů vzniklo co nejméně a nesla je pokud možno paní I. Rusakov. Nicméně, toto zatím není přes veškeré snahy bohužel zcela dořešeno a vyčísleno. To, že jsme již převezli díla z Mariánek do Prahy a že jsme s tím měli náklady, nezmiňuji. 

 

Náklady vernisáže mohou být média, fotograf, občerstvení a pod. 

 

Robero 79: to jsme si my po rozhovoru s paní Irinou mysleli též, ale není to úplně tak a nejsme stát či kraj, který na to muzeu v ML přispěl.

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, myslel jsem, že s tím tak nějak předem počítáte. Vidím, že nikoliv, stejně tak jako jsem zde nezaznamenal nějaké nadšení z toho, že se snad nějaká výstava v Praze připravuje.  My s kolegou galeristou se samozřejmě snažíme o to, aby naší i vaší straně nákladů vzniklo co nejméně a nesla je pokud možno paní I. Rusakov. Nicméně, toto zatím není přes veškeré snahy bohužel zcela dořešeno a vyčísleno. To, že jsme již převezli díla z Mariánek do Prahy a že jsme s tím měli náklady, nezmiňuji. 

 

Náklady vernisáže mohou být média, fotograf, občerstvení a pod. 

 

Robero 79: to jsme si my po rozhovoru s paní Irinou mysleli též, ale není to úplně tak a nejsme stát či kraj, který na to muzeu v ML přispěl.

 

Promiň, ale něco předpokládat je k ničemu. Takové věci je potřeba říct na rovinu předem. Nikdo tady není čtenář myšlenek a asi docela málo lidí má zkušenost s pořádáním vernisáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, ale něco předpokládat je k ničemu. Takové věci je potřeba říct na rovinu předem. Nikdo tady není čtenář myšlenek a asi docela málo lidí má zkušenost s pořádáním vernisáží.

A co se mělo říct na rovinu předem? O vývoji situace a jednáních se tu snažím informovat již cca půl roku, výše nákladů zatím není přesně jasná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, myslel jsem, že s tím tak nějak předem počítáte. Vidím, že nikoliv, stejně tak jako jsem zde nezaznamenal nějaké nadšení z toho, že se snad nějaká výstava v Praze připravuje. My s kolegou galeristou se samozřejmě snažíme o to, aby naší i vaší straně nákladů vzniklo co nejméně a nesla je pokud možno paní I. Rusakov. Nicméně, toto zatím není přes veškeré snahy bohužel zcela dořešeno a vyčísleno. To, že jsme již převezli díla z Mariánek do Prahy a že jsme s tím měli náklady, nezmiňuji.

 

Náklady vernisáže mohou být média, fotograf, občerstvení a pod.

 

Robero 79: to jsme si my po rozhovoru s paní Irinou mysleli též, ale není to úplně tak a nejsme stát či kraj, který na to muzeu v ML přispěl.

hele, ja osobne s tim nemam problem, asi bych doporucoval se obratit pres SZ na malyhoW, Jirku a Petra a nahodit jim nejaky cisla a pak to transparentne oznamit ostatnim - 100 lidi, 100 nazoru co je pro rezii moc ci malo.

Vystava je fajn, i kdyz uz na ni podruhe nepojedu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, ja osobne s tim nemam problem, asi bych doporucoval se obratit pres SZ na malyhoW, Jirku a Petra a nahodit jim nejaky cisla a pak to transparentne oznamit ostatnim - 100 lidi, 100 nazoru co je pro rezii moc ci malo.

Vystava je fajn, i kdyz uz na ni podruhe nepojedu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Přesně to mám také v plánu, považoval jsem ale za fér zdejšímu plénu tu možnost zmínit. Další detaily pak budou řešeny via sz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...