Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Mám takovou předtuchu, že paní Irina tu výstavu v Praze třeba nebude mít nebo nepřijede na vernisáž, a hodinky se jí budou posílat do Ruska. Ať si organizátoři nechají v rezervě nějaké doláre na DHL...

Tak to máš dost blbou předtuchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matne si vzpominam, ze probehla nejaka prosba ve smyslu ?pomozme pani Irine najit vhodne prostory k usporadani dalsi vystavy?. Predpokladam tedy, ze pani Irina mela zajem o dalsi vystavu. Po nejakych komunikacnich sumech se toho chopil Frostie a nalezl prostory a poradatele (predpokladam). Ted cteme ze mame pani Irine platit nejake naklady. Proboha na co, a proc? My jsme pani Irinu premluvili aby tady vystavovala? A neco jsme ji slibovali? Pokud ano, musime platit. Ale ja myslim ze to bylo jinak. Trosku se bojim ze ty komunikacni sumy pretrvaly a Frostie to pojal jako akci chronomag limitky, nikoliv akci pani Iriny, ktere jjsme pouze pomohli najit prostory (jak znela puvodni prosba). A tady bude kamen urazu! My to evidentne od zacatku vnimame nejak a Frostie uplne jinak...a pravdepodobne podle toho Frostie jedna. Budiz ti chvala, ze se angazujes, ale bojim se, ze se angazujes nad ramec angazma. A ?partyzansky odvoz obrazu?, no, to taky jeste muze byt vesele. Frostie, clovece neblazni! Z toho muze byt nehezka polizanice (z toho vseho), kterou asi nakonec budes lizat sam. Ja ty dohody neznam, ale vypada to ze nekde doslo k zasadnimu nepochopeni!

Trošku se pleteš. Proč bych se měl angažovat nad rámec angažmá? Polízanice žádná nebude, nicméně to jsem uvedl na dokreslení situace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie a jak to tedy bylo, proč to sem nenapíšeš? Zatím to teď vypadá, jako by si tady někdo  v souvislosti s touto limitkou zadal u Tebe tu výstavu, tak nás zajímá kdo.

Jirko, to myslíš jako vážně? Asi ne, viď....Pokud vím, byli AndyAaron a Robero79 v muzeu v ML a přivezli požadavek paní Iriny, zmíněný hned v reportu z návštěvy zde na fóru. Tomu jsem si, nyní s velkou lítostí, dovolil v rámci mých možností vyjít vstříc. Jestli ti tak moc vadí, že jsem to byl zrovna já, mohl jsi to napsat hned a ne v situaci, kdy je 90% věcí vyjednáno. 

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mohl jsi to napsat hned a ne v situaci, kdy je 90% věcí vyjednáno. 

 

Frostie, to presne plati na tebe. Ctu to tu pomerne pozorne, ale nejake detailnejsi informace o tvem zapojeni se dozvidam az ted. Do te doby komunikace z tve strany moc extra nebyla.

 

Je to presne jak pises, privezli jsme pozadavek pani Iriny na pomoc s organizaci vystavy i v jinych mestech nez v ML. Pochopil jsem to tehdy tak, ze zkusime zprostredokovat kontakty, vyuzit zname a mozna nekde neco popostrcit. Moje chapani nebylo to, ze Chronomag (at uz to v te dobe byl kdokoliv) nebo organizator limitky bude organizovat, platit a dale zastitovat celkovou vystavu. Ja zadne zname v techto kruzich nemam, proto jsem se dale neangazoval. To, ze to zaslo tak daleko, jsem se dozvedel dnes tady od tebe.

 

Jak pise Jirka, zkus tady trochu vic popsat chronologicky jak to probihalo, at to treba vic pochopime a neosocujeme se tady navzajem. To vazne nikam nevede. Spis pojdme vyresit co a jak dal? Je neco dalsiho naslibovaneho? Komunikuje pani Irina? Jake jsou dalsi kroky? Co vsechno se uz v ramci toho muselo platit? Kdo to platil? Jestli chces, udelejme na to separatni SZ, at se to neresi verejne. Ale zatim jsme se nikam extra nedobrali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, to myslíš jako vážně? Asi ne, viď....Pokud vím, byli AndyAaron a Robero79 v muzeu v ML a přivezli požadavek paní Iriny, zmíněný hned v reportu z návštěvy zde na fóru. Tomu jsem si, nyní s velkou lítostí, dovolil v rámci mých možností vyjít vstříc. Jestli ti tak moc vadí, že jsem to byl zrovna já, mohl jsi to napsat hned a ne v situaci, kdy je 90% věcí vyjednáno. 

No já to tedy myslím naprosto vážně, protože jsi to tady postavil tak, jako by si někdo něco objednal, něco slíbil, k něčemu se zavázal a pak to nedodržel a Tebe v tom nechal vykoupat a dal jsem si si tu práci a celé vlákno jsem si poctivě přečetl a nenašel jsem nikde takový závazek. Kluci po setkání s Irinou v Mariánkách napsali toto: cituji "Mimochodem, paní Rusakov se nás ptala, zda bychom nevěděli o dalších místech v ČR, kde by mohla výstavu uspořádat. Byla by ráda, kdyby mohla práci svého otce ukázat i jinde než v Mariánských Lázních. Pokud byste tedy měli zájem zprostředkovat nějaký kontakt, prosím dejte mě nebo Andymu vědět."

a

Honza napsal následně přesně tohle: cituji "Panove, jenom se pripomenu s drobnosti, ktera tady trochu zanikla. Kdyz jsme s pani Irinou domlouvali tu knihu, vyjadrila i prani (Robertovi a Andymu, tusim, taky) usporadat tu vystavu praci sveho otce i jinde v republice.

Dneska mi napsala email, a ja se priznam, ze az tim jsem si na to zase vzpomnel (jsem ostuda, ja vim). Protoze na foru je rad nezvyklych profesi a konexi, chci to hodit do placu. Neznate nekdo nekoho z nejake galerie (Praha, Brno, Ostrava,...) nebo nevite, kam se s tim obratit? Byla by skoda toho nevyuzit. Jde jen o zprostredkovani kontaktu (pokud se toho tedy nechce nekdo vylozene ujmout) mezi Irinou a galerii XY. V Cesku ma Jen pockej prece jen bohatou tradici, jmeno Rusakov neni uplne nezname.

Kdybyste nekdo neco vedel nebo vas neco napadlo, ozvete se nebo hodte neco sem do vlakna, prosim. Dekuji."

 

Jinak je mi upřímně úplně fuk, kdo se toho ujal, jestli jsi to Ty, nebo ještě někdo další, tudíž mi to nemůže vadit, s nikým jsem taky v této věci nejednal, tak jsem to taky rovnou nemohl nikomu psát, ani Tobě. Co mě ale vadí, že tady stále udržuješ tu atmosféru jakési zodpovědnosti za připravovanou výstavu ze strany zdejší komunity, potažmo pár lidí, samozřejmě nemohu vědět, jestli Ti někdo něco neřekl jinak, nebo neslíbil podporu, tak mi přišlo legitimní se na to zeptat, nic osobního v tom hledat nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych musel vytahat z tohoto vlákna mé posty o výstavě, což neumím. Svoji chybu vidím v tom, že jsem nezaložil zvláštní uzamykatelné vlákno o výstavě...

Nikdo nechce, aby chmg platil výstavu, která neprobíhá v jeho prostorách-

Jinak nechápu, co se po mě chce. Co mám popsat chronologicky? Co jste nepochopili? Zatím si připadám, že jsem vinen tím, že si s kolegou dovolujeme zorganizovat výstavu z děl pana Rusakova a za jakoukoliv zmínku o ní je potřeba mne penalizovat z různých stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to tedy myslím naprosto vážně, protože jsi to tady postavil tak, jako by si někdo něco objednal, něco slíbil, k něčemu se zavázal a pak to nedodržel a Tebe v tom nechal vykoupat a dal jsem si si tu práci a celé vlákno jsem si poctivě přečetl a nenašel jsem nikde takový závazek. Kluci po setkání s Irinou v Mariánkách napsali toto: cituji "Mimochodem, paní Rusakov se nás ptala, zda bychom nevěděli o dalších místech v ČR, kde by mohla výstavu uspořádat. Byla by ráda, kdyby mohla práci svého otce ukázat i jinde než v Mariánských Lázních. Pokud byste tedy měli zájem zprostředkovat nějaký kontakt, prosím dejte mě nebo Andymu vědět."

a

Honza napsal následně přesně tohle: cituji "Panove, jenom se pripomenu s drobnosti, ktera tady trochu zanikla. Kdyz jsme s pani Irinou domlouvali tu knihu, vyjadrila i prani (Robertovi a Andymu, tusim, taky) usporadat tu vystavu praci sveho otce i jinde v republice.

Dneska mi napsala email, a ja se priznam, ze az tim jsem si na to zase vzpomnel (jsem ostuda, ja vim). Protoze na foru je rad nezvyklych profesi a konexi, chci to hodit do placu. Neznate nekdo nekoho z nejake galerie (Praha, Brno, Ostrava,...) nebo nevite, kam se s tim obratit? Byla by skoda toho nevyuzit. Jde jen o zprostredkovani kontaktu (pokud se toho tedy nechce nekdo vylozene ujmout) mezi Irinou a galerii XY. V Cesku ma Jen pockej prece jen bohatou tradici, jmeno Rusakov neni uplne nezname.

Kdybyste nekdo neco vedel nebo vas neco napadlo, ozvete se nebo hodte neco sem do vlakna, prosim. Dekuji."

 

Jinak je mi upřímně úplně fuk, kdo se toho ujal, jestli jsi to Ty, nebo ještě někdo další, tudíž mi to nemůže vadit, s nikým jsem taky v této věci nejednal, tak jsem to taky rovnou nemohl nikomu psát, ani Tobě. Co mě ale vadí, že tady stále udržuješ tu atmosféru jakési zodpovědnosti za připravovanou výstavu ze strany zdejší komunity, potažmo pár lidí, samozřejmě nemohu vědět, jestli Ti někdo něco neřekl jinak, nebo neslíbil podporu, tak mi přišlo legitimní se na to zeptat, nic osobního v tom hledat nemusíš.

Tak to mne nenapadlo. Popsal jsem peripetie, které jsou s tím spojeny (možná jsem nemusel). Komunita se mnou o ničem nejednala, včetně toho, že by na výstavě chtěla předávat hodinky paní Irině - to je dnes pro mne nová informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O předání hodinek na výstavě s Tebou skutečně nikdo nejednal, stejně jako o dalších detailech, to byla jen logická dedukce vycházející z rovnice:

hodinky předat Irině= výstava obrazů Rusakova + Irina osobně na ní

navíc podpořená Tvoji myšlenkou, aby někdo odsud na výstavě prohodil pár zahajovacích slov o vlkovi se zajícem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O předání hodinek na výstavě s Tebou skutečně nikdo nejednal, stejně jako o dalších detailech, to byla jen logická dedukce vycházející z rovnice:

hodinky předat Irině= výstava obrazů Rusakova + Irina osobně na ní

navíc podpořená Tvoji myšlenkou, aby někdo odsud na výstavě prohodil pár zahajovacích slov o vlkovi se zajícem.

A já jsem logicky dedukoval, že by vás mohly detaily o výstavě zajímat a nepočítal s tím, že bych byl dotazován, kdo z fóra mi na to vystavil písemnou objednávku (parafráze na tebou výše uvedené).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem logicky dedukoval, že by vás mohly detaily o výstavě zajímat a nepočítal s tím, že bych byl dotazován, kdo z fóra mi na to vystavil písemnou objednávku (parafráze na tebou výše uvedené).

Dobrá pirueta, tak to pojďme podtrhnout a začneme jinak. 

Moc si vážím (věřím, že i ostatní), že ses toho ujal, já to třeba neumím, a vůbec by mě nenapadlo Tě v tom nějak omezovat, naopak, Tvoje aktivita byla a je vítána a samozřejmě ve spojení s limitkou a jejím načasováním je to úplná paráda. Otázka: potřebuješ s tím nějak pomoct, co můžeme udělat my, nezúčastnění krom toho, že chceme přijít, zaplatit vstup, přinést flašku, nebo já nevím co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se snazil to dat tak nejak dokupy.

Vytahal sem vsecko z vlakna az do vcerejsiho vecera, co se tykalo vystavy.

Veci, ktere se tykaly nejakych osobnich invektiv sem vypustil, nebylo tam nic faktickeho.

Obrazek, at si udela kazdy sam, co bylo a nebylo domluveno.

 

 


 

  Robero79

Publikováno 30.březen.2018 - 20:55

......

.....

....

Mimochodem, paní Rusakov se nás ptala, zda bychom nevěděli o dalších místech v ČR, kde by mohla výstavu uspořádat. Byla by ráda, kdyby mohla práci svého otce ukázat i jinde než v Mariánských Lázních.

Pokud byste tedy měli zájem zprostředkovat nějaký kontakt, prosím dejte mě nebo Andymu vědět.

 

 

little_w

Publikováno 29.květen.2018 - 21:36

Panove, jenom se pripomenu s drobnosti, ktera tady trochu zanikla. Kdyz jsme s pani Irinou domlouvali tu knihu, vyjadrila i prani (Robertovi a Andymu, tusim, taky) usporadat tu vystavu praci sveho otce i jinde v republice.

 

Dneska mi napsala email, a ja se priznam, ze az tim jsem si na to zase vzpomnel (jsem ostuda, ja vim). Protoze na foru je rad nezvyklych profesi a konexi, chci to hodit do placu. Neznate nekdo nekoho z nejake galerie (Praha, Brno, Ostrava,...) nebo nevite, kam se s tim obratit? Byla by skoda toho nevyuzit. Jde jen o zprostredkovani kontaktu (pokud se toho tedy nechce nekdo vylozene ujmout) mezi Irinou a galerii XY. V Cesku ma Jen pockej prece jen bohatou tradici, jmeno Rusakov neni uplne nezname.

 

Kdybyste nekdo neco vedel nebo vas neco napadlo, ozvete se nebo hodte neco sem do vlakna, prosim. Dekuji.

 

 

little_w

Publikováno 31.květen.2018 - 23:12

Kluci, nechcete radeji udelat neco pro Irinu a vydolovat z pameti nejakeho davneho spoluzaka nebo kolegu, kterej se mota kolem muzei a vystav?   ;) Mam zatim tri tipy, ale zadny primy kontakt.   ;)

 

 

Frostie

Publikováno 2.červen.2018 - 22:09

little_w, on 01 Čer 2018 - 00:11, said:snapback.png

Kluci, nechcete radeji udelat neco pro Irinu a vydolovat z pameti nejakeho davneho spoluzaka nebo kolegu, kterej se mota kolem muzei a vystav?   ;) Mam zatim tri tipy, ale zadny primy kontakt.   ;)

Mám kolegu s výstavní síní v Praze, ale vzhledem k tomu, že jsem nebyl osloven, tak se vám do toho nemotám.

 

 

little_w

Publikováno 3.červen.2018 - 09:05

Frostie, jestli se povazujes za plnopravneho ucastnika limitky, tak jsi osloven byl, uplne stejne verejne jako vsichni ostatni. 

 

 

Frostie

Publikováno 3.červen.2018 - 15:50

little_w, on 03 Čer 2018 - 10:04, said:snapback.png

Frostie, jestli se povazujes za plnopravneho ucastnika limitky, tak jsi osloven byl, uplne stejne verejne jako vsichni ostatni. 

OK, díky, nepomohu. Účastník limitky nejsem.

 

Honza.manta

Publikováno 3.červen.2018 - 16:52

Frostie, on 03 Čer 2018 - 16:49, said:snapback.png

OK, díky, nepomohu. Účastník limitky nejsem.

 

Skoro bych řekl, že se chováš jako Zagorka.

 

 

Frostie

Publikováno 3.červen.2018 - 17:16

Skoro bych řekl, že jsem použil ještě slušnou odpověď vzhledem k napsanému.

Honza.manta, on 03 Čer 2018 - 17:51, said:snapback.png

Skoro bych řekl, že se chováš jako Zagorka.

 

Publikováno 3.červen.2018 - 17:22

Frostie, on 02 Čer 2018 - 23:08, said:snapback.png

Mám kolegu s výstavní síní v Praze, ale vzhledem k tomu, že jsem nebyl osloven, tak se vám do toho nemotám.

 

Jenom by mě docela zajímalo, proč jsi se vůbec obtěžoval to sem psát.

 

 

Frostie

Publikováno 3.červen.2018 - 17:24

Tittus, on 03 Čer 2018 - 18:21, said:snapback.png

Jenom by mě docela zajímalo, proč jsi se vůbec obtěžoval to sem psát.

Aha. Chtěl jsem z hlouposti nabídnout pomoc, protože jsem si toho všiml později. Pardon, už si nedovolím to udělat. 

 

 

Tittus

Publikováno 3.červen.2018 - 17:25

No spíš jsi rovnou napsal, že nepomůžeš...

 

 

 

Frostie

Podívej se, co jsem psal. Nabídl jsem Honzovi pomoc, napsal, že nejsem účastník limitky. Ok, pravda. Pak jsem tedy napsal, že nepomohu

Tittus, on 03 Čer 2018 - 18:24, said:snapback.png

No spíš jsi rovnou napsal, že nepomůžeš...

 
 

 

pikec

Publikováno 3.červen.2018 - 18:26

Omlouvám se za reakci. Ale není psáno nic o tom, že nejsi účastník. Plnohodnotný účastník může být i ten co už není na seznamu, ale byl v začátcích. Prostě si asi little_w nevzpomněl, že už tam nejsi. A poslal odkaz, kde informuje o té možné pomocí. Asi jen opravdu špatné nepochopení. Sorry za reakci. 
 
JR_2010

Publikováno 3.červen.2018 - 18:42

Frostie, on 03 Čer 2018 - 18:23, said:snapback.png

Aha. Chtěl jsem z hlouposti nabídnout pomoc, protože jsem si toho všiml později. Pardon, už si nedovolím to udělat.

Když chce někdo nabídnout pomoc, tak ji prostě nabídne, když ji nenabídne, tak ji asi nabídnout nechce, pokud ji přitom nabídnout může...

 

 

Frostie

Ano, a když je vyfuckován, tak se na to vykasle

JR_2010, on 03 Čer 2018 - 19:41, said:snapback.png

Když chce někdo nabídnout pomoc, tak ji prostě nabídne, když ji nenabídne, tak ji asi nabídnout nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR_2010

Publikováno 3.červen.2018 - 18:53

Všichni, a věřím, že i včetně Tebe, moc dobře pochopili, jak to Honza myslel, tedy že se tady v tom vlákně veřejně obrátil na všechny a logicky nežádal každého jednotlivce samostatně, tedy pokud sem chodíš a čteš to tady, tak se obrátil i na Tebe, tak nehraj divadlo a jestli mu umíš pomoct, tak to udělej, jinak je to z jen zbytečný trolení. 

 

 

Publikováno 4.červen.2018 - 19:40

Frostie: omlouvam se, opravdu jsem si myslel, ze v limitce stale jsi. Zadny jiny umysl ani tajna sifra mezi radky v tom z me strany nebyly.

 

 

Frostie

Publikováno 4.červen.2018 - 20:08

little_w, on 04 Čer 2018 - 20:39, said:snapback.png

Frostie: omlouvam se, opravdu jsem si myslel, ze v limitce stale jsi. Zadny jiny umysl ani tajna sifra mezi radky v tom z me strany nebyly.

Aha, tak proto to nedorozumění. Mně to právě přišlo jako jasné odmítnutí typu: nekecej do toho, nejsi...

 

Nicméně:

 

jsem po dohodě ochoten zkusit dojednat výstavní prostor na Praze 10, jehož přímým majitelem je kamarád, nechronomagor, nicméně rozumný. Po dohodě píši proto, že nevím, co vše přesně a jak bylo vámi dohodnuto s Irinou, tak aby se neslibovaly nereálné věci. 

 

Na  poznámky některých zdejších vůdců nejsem zvědav. Díky za prostor.

 

 

Publikováno 12.červen.2018 - 21:37

Jednáme společně s kolegou vystavovatelem a paní Irinou o termínu a podmínkách výstavy, zatím cca v intervalu 01 - 04 / 2019. Další upřesnění podáme po osobním jednání.

 

 

Frostie

Publikováno 19.červen.2018 - 10:47

Sešli jsme se s kolegou a paní Irinou R. v Mariánkách, domlouvají se podrobnosti výstavy. Ta proběhne na Praze 10, přesný termín není ještě zcela určen, nicméně orientačně lze kalkulovat s cca 10. lednem až 20. únorem 2019. Další detaily budou následovat po jejich smluvním podložení. 

 

Publikováno 3.srpen.2018 - 19:46

j.e.n.i.k.82, on 03 Srp 2018 - 19:59, said:snapback.png

Jak to vypadá s tou výstavou? Podařilo se něco domluvit?
A celkově - nebyla by nějaká fotka nebo tak? ;-)

Výstava je cca domluvena, pouze se upřesňují detaily. Foto nemám, ale probíhalo by to zde: http://gejzir.eu

 
 

Publikováno 16.září.2018 - 16:59

Výstava díla výtvarníka Svetozara Rusakova bude zahájena ve druhém lednovém týdnu 2019 a potrvá do cca 20. února 2019 s malými možnými úpravami v řádu pár dní.

 

Ujal by se někdo odsud malého zahajovacího referátu v rozsahu 5-6 minut na téma Vlk a Zajíc?

 

Veřejně promítat bohužel moc nelze, s ohledem na to, že galerie nemá koncesi kina.

 

 

little_w

Publikováno 16.září.2018 - 18:28

Frostie, jeste jednou dekuji, zes zprostredkoval tu vystavu. Jenom napad, ale mozna by nebylo od veci opravdu zorganizovat nejaky ten predavaci srazik (zacatek listopadu, snad?) a nekoho zdobrovolnit tam? Jak rikam, jen napad, protoze osobni kontakt by v tomhle pripade mohl jen prospet.

 

 

 

Publikováno 16.září.2018 - 18:59

Já jsem ji nezprostredkoval, ale jsem spoluporadatel. O osobním setkání zapremyslim. 
 
 

Publikováno 25.listopad.2018 - 20:12

Tittus, on 25 Lis 2018 - 13:21, said:snapback.png

Frostie včera na srazu nebyl, takže jsme se nedomluvili a novinky nevíme...

Vzkazoval jsem ovšem vše po JR, takže není důvod se vymlouvat    :)  Nicméně účast Iriny R. na vernisáži zatím nebyla z její strany potvrzena a ani bohužel nebyly nastíněny podmínky (přes několik přímých i nepřímých dotazů). Hned jak budu něco vědět, dám to sem

 

Frostie

Publikováno 25.listopad.2018 - 20:46

JR_2010, on 25 Lis 2018 - 20:16, said:snapback.png

Já vzkaz předával, i jsem Tě omlouval, ale bylo tam hodně lidí a docela cvrkot, tak mohl někdo přeslechnout, dokonce jsem uváděl i to předběžné datum vernisáže...

Tak je to ok, díky moc. Napsal jsem ještě Tittusovi SZ, abychom to tu neplevelili. Nicméně, jakmile budu mít pro vás další info ohledně detailů k plánované výstavě, rád se podělím, nejlépe ve zdejším vlákně. 

 

 

 

Frostie

Publikováno 2.prosinec.2018 - 20:28

little_w, on 02 Pro 2018 - 17:35, said:snapback.png

V ramci uplnosti jeste uvedu, ze mezi "tiche" spolupracovniky patri i Tomas (Tittus), ktery pomohl s prekladem nekolika zasadnich emailu Irine do rustiny, cimz se projekt dostal pres jednu z kritickych fazi, ktere Jirko zminujes - to kdyz jsem byl pripraveny cele to odpiskat kvuli komplikacim s autorskymi pravy.

Tato pomoc ti z mé strany byla několikrát nabízena též, ale bohužel jsi ji záměrně ignoroval

 

 
Frostie

Publikováno 2.prosinec.2018 - 23:20

little_w, on 02 Pro 2018 - 23:15, said:snapback.png

Frostie, je mi lito, jestli to vidis takhle. Resili jsme to nekde od stranky 68, a uz tam jsem se vyjadril v tom smyslu, ze pokud to tak vyznelo, mrzi me to, ale nebyl to zamer. Skoda, zes nemohl prijit na ten sraz minuly vikend. Mohli jsme tenhle komunikacni sum rozebrat. Doufam, ze se mi podari prijet v lednu na tu vystavy Iriny Rusakov. Dluzim ti drink   :) Konec dobry, vsechno dobre.   :cheers:

Tak to jsem rád, že je to šum. Já se vernisáže samozřejmě zúčastním, budu se těšit i na setkání s ostatními.

 

 

 

Frostie

Publikováno Včera, 22:42

petr_cha, on 09 Pro 2018 - 22:32, said:snapback.png


A to nejhezci na zaver, na bankovnim uctu nam nyni zbyva 40 854,66 Kc ! co s tim udelame ? :-)

Jsou v propočtech zahrnuty i náklady na uspořádání vernisáže blížící se výstavy děl Svetozara Rusakova v Praze, resp. režie paní Iriny? Pokud tedy přijede, svou účast zatím nepotvrdila.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá pirueta, tak to pojďme podtrhnout a začneme jinak. 

Moc si vážím (věřím, že i ostatní), že ses toho ujal, já to třeba neumím, a vůbec by mě nenapadlo Tě v tom nějak omezovat, naopak, Tvoje aktivita byla a je vítána a samozřejmě ve spojení s limitkou a jejím načasováním je to úplná paráda. Otázka: potřebuješ s tím nějak pomoct, co můžeme udělat my, nezúčastnění krom toho, že chceme přijít, zaplatit vstup, přinést flašku, nebo já nevím co?

Děkuji velice za razantní obrat rétoriky z konfrontační a útočné na kooperativní. Zatím to řešíme s kolegou průběžně, jakmile vyvstane potřeba žádosti o přímou pomoc ze zdejší strany, rád se podělím. Stejně tak jako o další detaily ohledně průběhu výstavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...