Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Tak v době, kdy se začalo jednat o výstavě snad nemohlo být ani jisté, že nějaký "přeplatek" k dispozici bude, ne? Já si velice dobře pamatuji žádost o zprostředkování kontaktů neb jsem sám V Olomouci oslovil známého. Neměl ovšem zájem a dál jsem to nechal být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me osobne jsem rad, kdyz se veci vyrikaji a vcas, abychom příští tyden se uz tesili jen na Vánoce a pripadne na to, jak nekomu udělat radost..

 

Pripomenu, pokud nekdo pozaduje poslat penize zpatky, ozvete se prosím (SZ nebo email), budu reagovat obratem..

 

Tato limitka je dilem a hlavnimi otci jsou little_w a jr_2010.. pocitam, ze do cca tydne se rozhodnou, který charitativní projekt je jim nejblizsi a pak to podle jejich instrukci pristi tyden zuraduji.. pokud se kluci neshodnou, tak podpoříme klidne i projekty dva :-)

 

pokud mate nejake dalsi konkretni napady, tak je dejte najevo, at maji kluci dobrou predstavu.. ale nějaké konkrétní a realne.. Napriklad podpora rodiny nešťastne zesnuleho byvaleho moderatora Gilliuse je konkretni a realna vec..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud charitu tak prosim ucelove. konkretne danemu cloveku, zadne Kuře a jine nesmysly dekuji

pokud by se to melo dati nejake radoby charitativni organizaci tak bych rad sve penize zpet

Určitě chceme dát peníze konkrétní osobě (osobám) a určitě se na tom dohodneme tady společně. Nejsem si samozřejmě jistý, jestli se dokáže vyjádřit ke konkrétnímu výběru, v relativně krátkém čase, 100 lidí, tak snad to ti mlčící nechají na nás, každopádně bychom chtěli mít souhlas s použitím peněz pro tento účel, tedy, jak tu už zaznělo, vrátit mně / udělat někomu veselejší vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě chceme dát peníze konkrétní osobě (osobám) a určitě se na tom dohodneme tady společně. Nejsem si samozřejmě jistý, jestli se dokáže vyjádřit ke konkrétnímu výběru, v relativně krátkém čase, 100 lidí, tak snad to ti mlčící nechají na nás, každopádně bychom chtěli mít souhlas s použitím peněz pro tento účel, tedy, jak tu už zaznělo, vrátit mně / udělat někomu veselejší vánoce.

 

400,- je nic, ale 40k uz muze opravdu nekomu hodne pomoci...jsem za to darovat nekomu konkretne

 

Tak seznam na vlčí triko:

 

1. Saida - velikost?

2. Rudykopalsson - velikost?

3. Honza.manta - XL

4. Dokusan -L

5. Rodkopf - 1 M,1 L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...