Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Ahoj kluci. Tak jsem po pul roce zase tady. Odkladal jsem navrat (nic se nedelo, jen castecne vyhoreni, castecne vycerpani, a castecne provozni starosti... proste zivot), ale tak nejak vnitrne jsem si rikal, ze nejpozdeji na vyroci se ukazu, i kdyby cert na koze jezdil. A nestacim se divit, jak se to tady toci, to je samej prodej a akvizice... pro cca polovinu se od zacatku melo pocitat s dvema kusy, co? Jeden do supliku, jeden na noseni :)

 

A pochopitelne mam dneska na ruce svoje nula nula jednicky ;) Preji vsem pekny den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem ted nedavno ponosil.

 

nupogodi-airplane-sm.jpg

 

Pratele, mam takovou prosbu. Kdyby jste vedeli o nekom, kdo je uz z jakehokoliv duvodu nechce, rad bych jednomu dobremu kamaradovi jedny poridil. Mel jsem byt proziravejsi, jako Honza Manta, a zamluvit si jich vic :D 

 

Takze kdyby nekdo chtel mit jistotu, ze budou mit dobry domov a nositele, ktery je oceni, tak je nabidnete zpatky tatkovi limitky. Opravdu budu velice rad. ;)

 

P.S. Jsem si vedom, ze v poptavkovem vlakne by to bylo vhodnejsi, ale taky by to tam asi rychleji zapadlo. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...