Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Ty vole Marťas, prodej všechen ten bordel co máš, kup si zpět Expy (nebo už je zase máš?), nebo Suby a vyser se už tady na to. :cheers:

Které expy myslíš - černé nebo bílé ? Mám oboje.

 

Xenouši- jsi poměrně přesně blízko :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že máš talent na nákupy.... za levno koupit, za levno prodat a po čase draze koupit zpět. :-)

 

Já vím, mě je tak nějak trapný vydělávat na tom a tak to nabízím max za to, co jsem to koupil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si nech ty dvoje Expy a chod se sem uz jen koukat a smat se ostatnim. Myslim to s tebou dobre!

Kdybych tohle uměl, tak jsem skončil dávno. Já ale hledám ty jedny definitivní :-). Vím, na to jsem tu krátce, ale přijdu na to sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Já ale hledám ty jedny definitivní :-). Vím, na to jsem tu krátce, ale přijdu na to sám.

 

Jsem tu sice o necelý rok méně, než Ty, ale přesto - prozradím Ti jedno tajemství - definitivní neexistují;

nicméně ta cesta hledání zlatého grálu je prima, ne...

:cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj chlapi, chtěl bych Vás požádat, jestli někdo nemá k dispozici dig. verzi textu k průvodnímu listu (vývoj hodinek), který byl součástí limitky. Chtěl bych dát tátovi Amphibie k vánocům a tento text mu k tomu přiložit, ale jsem línej to přepisovat z papíru. Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to úplně stejně. Tyhle jsem měl na ruce jednou a bál jsem se o ně, jako by to byly P. F..

 Sem je ještě ani nenatáhl a stále jsou jen vystavené ve vitrině (v otevřené krabce) Na ruce samozřejmě nebyly nikdy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...