Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

V 11. 6. 2020 v 7:40, Bezous napsal:

Zdravím všechny vlky, 

včera jsem objevil na Žižkově podnik  http://www.upbar.cz/, který je jako stvořený pro vlčí minisrazík.

Kdo by si dal ještě před prázninama postkoronavirový stakan vodky?

 

Sice starší post, ale dobrej nápad 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Já jen, že jdu zrovna kolem 🙂 

Po Vánocích se poštěstilo a sehnal jsem si Vlkovky, po kterých jsem dlouho pokukoval. Jsem z nich nadšený, i když to má jen malinkatou, opravdu drobnou pihu na kráse. Jak jsem sedal do auta, že pro ně jedu, nasliboval jsem doma hory, doly. Jeden ze slibů byl, že si je dám až na narozeniny a do té doby na ně nesáhnu. Souhlasil jsem, v tu chvíli bych souhlasil skoro se vším 🙂 Naštěstí narozky nemám v létě, a už se nezadržitelně blíží, ale i tak jsem neodolal a když byla možnost, alespoň doma, jsem je na tajňačku vytáhnul a kochal se. Zaujala mně lumi, ta na fotkách, které tu jsou na nějakých předchozích stránkách, vypadala opravdu dobře. Neodolal jsem, takže zase tajně ven z bedýnky (dopoledne, během homeoffice) a zavřený v koupelně jsem vyzkoušel limity našeho foťáku. Moc se mi to líbí a musím říct, že už se těším až je KONEČNĚ pořádně vyvenčím 🙂 

Před všemi, kdo se na tomto projektu podílel, smekám a děkuji za velice povedené hodinky, krásný box a úžasný příběh (na seriálu jsem vyrůstal) 🙂

DSC05218.JPG

DSC05245.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Tak je tu i zlatá vlčí mince. Kdyby někdo chtěl koupit zlatou minci za víc než dvojnásobek ceny své váhy ve zlatě, tak tady má možnost: https://ceskamincovna.cz/zlata-mince-jen-pockej----vlk-proof-2492-14162-d/?gclid=EAIaIQobChMI4OrJs_SO8AIVPOG7CB280g4zEAEYASABEgLTuPD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...