Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Přesnost šuplery po takovémto používání bude ohromující…V mládí  na praxi jsem si škrtnul hrotama na otvory plech, viděl mě při tom můj instruktor a dostal jsem takový pohlavek, že mi skříňka dala druhý. Prej abych si zapamatoval, že měřidlo neslouží k rýsovaní ani jako kladívko ani jako klíč….😜 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evidentne instruktor vedel hovno o amfibiich  
Přesně. Prostě Amfibie se dovírají šuplerou, samozřejmě za normálního přístupu k tomuto typu zařízení. Nemá smysl k nim kupovat nástroj v ceně půlky hodinek Fertig
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2021 v 10:25, Frostie napsal:

Přesně. Prostě Amfibie se dovírají šuplerou, samozřejmě za normálního přístupu k tomuto typu zařízení. Nemá smysl k nim kupovat nástroj v ceně půlky hodinek emoji3.png Fertig

naprostý souhlas ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Toto vlákno som objavil nedávno a teraz som ho dočítal s veľkým záujmom. Asi to už nikoho nebude zaujímať po takom čase, ale musím tu napísať, že tá celá akcia okolo tejto limitky je úžasná, celé vlákno som prečítal na jeden šup a musím sa pokloniť organizátorom ako to fantasticky zvládli. Ten výsledok, je potom jedným slovom perfektný. Škoda, že som to celé prešvihol.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...