Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Zrovna včera k nám přišla návštěva.

Petra jsem navíc pozvolným postupem  dotáhl k hodinkám třeba za 40 litrů a tedy je již náš:-) Je mu 55 a je odkojen Vlkem a zajícem. Když sem vyndal krabičku, byl z ní, ale hlavně obsahu total odrovnaný.

Jeho přítelkyně také valila bulvy

Jako perličku sem mu vysvětlil historii vzniku této limitky od porodních bolestí až po předávání v Gate u nás v Karlíně.

Nejsou po otci a jeho otci, ale sem moc rád, že je mám doma vystavené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
V 5. 4. 2022 v 8:51, Honza.manta napsal:

A co autorská práva? Zaplatili?

Honzo, bic plati jen na plebs, cili na nas. Frajeri se sprejem to maji urcite gratis.

Muzu se zeptat (tak do placu, nikoho adresne), pac jsem tady nejakou dobu nebyl, kde je vlakno Vostok Amfibia - to obecne? Chtel jsem tam omrknout fotky, a nemuzu to najit. Divam se spatne nebo se s tim neco stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Locky, jestli muzu neco doporucit, tak bych se asi vykaslal na mesh od Vostoku. Krome toho "b" na spone nic neziskas, a uprimne receno se ta spona k potapkam moc nehodi. Silne doporucuji "obycejny" mesh, nejaky hrubsi, se sponou, jakou bys dal na potapky. Tedy neco s bezpecnostnim zapinanim. Ten vylisek z Meranomu ve mne uplnou duveru nebudi - a to rikam jako pravidelny zakaznik Meranomu, takze zadna zast ze mne nemluvi 🙂

IMG_20191231_134753.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...