Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Po měsíci doma z lázní a taková super zpráva, díky.

 

Pokud bude předání 13.10., budu muset s sebou vzít děti. Pokud 20.10., pojedu sám a zůstanu přes noc, tj. i nějaké to pivčo bych polkl...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra prace.

13.10. - bezim v Brne kolem Priglu.

20.10. - je v Brne SEW.

Rad opet pomuzu s distribuci po republice, jak jsem pred tim slibil. Tim padem bych mohl pro brnenskou bunku prevest hodinky tam. Pokud bude hromadna vikendova akce v techto dvou terminech v Praze, tak to bohuzel nedavam.

Jinak dal muzu distribuovat hodinky do Plzne a pak taky do Olomouce.

 

Předání  na vokolo zní jako fajn nápad :) Mohli bychom to udělat obřadně na podiu, když už se tam nepodíváme jako běžci :-) (do Prahy se bohužel nedostanu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem,

nejprve tedy k distribuci hodinek obecně:

Termíny pro setkání v rámci hromadnější distribuce (13.10. nebo 20.10. nebo obojí) jsem uvedl jako předběžnou možnost pro případné zájemce, to je však podmíněno tím, že bude co distribuovat, jinak řečeno, pokud budu mít již hodinky v ruce a připravené k předání se vším všudy, což neumím ovlivnit, protože na tahu je ruská strana (dodavatel) a v čase to  potom může ještě ovlivnit celnice a finančák, což bude mít za následek potřebu, pokud možno co nejrychleji, dovybrat výpalné. Až potom vstupuji do hry já s kompletací a bude mojí prioritou hodinky co možná nejdříve dostat jakkoli ke každému z Vás, přičemž preferovat budu po dohodě osobní předání z důvodu maximální eliminace možných problémů, poškozením počínaje a ztrátou konče.

 

K distribuci v rámci konkrétních osob:

Všechny hodinky přijdou ke mně a já s nimi budu mít ještě trochu práce (rukavice jsem si už připravil). Jakmile budu mít hotovo (v řádu několika dnů) bude mým zájmem hodinky co nejrychleji rozdat a s každým z vás se pokusím, prostřednictvím vámi uvedených kontaktů, dohodnout na co nejlepším a nejrychlejším způsobu předání. Samozřejmě očekávám i z vaší strany určitou vstřícnost a přizpůsobení se v rámci možností, jsem sice vnitřně připraven na jistou míru vícenákladů v rámci rozvozu (tedy nebudu chtít úhradu za pohonné hmoty), ale zase je nás tady cca 90 a nechci být úplně tím hejlem, kterýho budou hodinky ve finále stát desetkráttolik než ostatní. Jak jsem tedy již předesílal, Prahu a okolí klidně nějak objezdím a to je dost lidí, s každým se dohodnu tak, aby nám vyhovoval vzájemně čas i místo. Pokud bude mít někdo kamaráda, se kterým se pravidelně stýká, budu rád, když se stane na chvilku kurýrem, stejně jako ti, kteří se například v rámci své práce pohybují po republice, a pomohou mi s posunutím předávky na Moravu, nebo třeba i Slovensko. No a nakonec, kde to jinak nepůjde, tak asi budu muset svěřit balík nějakému ofiko přepravci a to vždy po dohodě s konkrétním účastníkem tak, aby mu to vyhovovalo, nestálo to zbytečně moc a bylo to bezpečné. Za to tedy budu chtít poslat úhradu nákladů, tedy jen toho, co ode mne bude chtít přepravce.

 

Tolik tedy prozatím k vlastnímu předávání, pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se prosím ptejte, čím dřív si to vyjasníme, tím míň pak bude stresů.

 

P.s.: ještě dodám, že pokud bych měl někam dojít pěšky s hodinkama pro cca 10 lidí najednou, tak to je tak na hraně (spíš za hranou) a od vyššího počtu nastává celkem zásadní logistickej problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem v Pze 16.10., konkretne na Zizkove, tak bych se nekam behem dne priblizil, sraz bohuzel nedavam ani jeden. Muzu vyzvednout a predat Karovarsko - tj. KV, Sokolov, Cheb, As, M.Lazne, Fr.Lazne apod. Uvazuju taky o navsteve SEWu 19.-20.10., tak by mohl byt minisraz tam...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabízím převzetí pro hromadnou distribuci pro Ostravu. Převzetí v OL (např. od AndyAarona) no problemo.

Pokud by ti to tedy nevadilo, tak bych te poprosil o dovoz do OV.

Mohli bychom sednout nekde na pivo. Klidne i ve vetsim poctu.

Pri minule distribuci knihy jsem tam byl jen na skok a nestacil si s vami ani moc pokecat. Tak to chci napravit. :)

Predem diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovoz a následnou hromadnou předávku nemám problém realizovat.

Má to několik "limitů"

- jak správně píše JR_2010, přímé osobní předání z jeho rukou výrazně eliminuje riziko, že příjemce identifikuje problém (poškození, vzhled....), za který může být volán k odpovědnosti přepravce

- příjemci hodinek musí riziko (viz výše) akceptovat (a zájemců by mělo být více, aby celá operace měla smysl)

- nutno vyřešit převzetí hromadné dodávky od organizátorů limitky v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...