Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Nebojte se, hned po srazu vás začnu jednotlivě kontaktovat a co nejdříve se budu snažit dostat hodinky k vám. V Praze a okolí bych to nejraději zvládl hned v příštím týdnu, taky se toho chci zbavit, protože všech 100 kusů denně vláčím s sebou kam se hnu, nechci to nechávat doma a do trezoru to taky dát nemůžu, protože s tím každý den mám nějakou práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéjej :eek:

Andy kdyby jsi přes ten Hradec opravdu nakonec někdy jel,tak já bych se zase přifařil :angel: .Koneckonců opět by jsi "tovar" mohl vyhodit na tom samém místě jako minule ,a to kdykoliv (v libovolnou dobu - čas). :guitar:   :) .

(případně si písnem přes SZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bobi - to bych mohl, ale mrzi me, ze me nechces videt a stale se mi vyhybas. Misto, abychom sli na pivo, tak jen nechavam veci na vratnici :D

 

Chlapci, pokud vydrzite, muzu pro Hradecaky hodinky vyzvednout. Problem je, ze pres Hradec ted dlouho naplanovanou cestu nemam. Spis az nekdy v lednu. Takze pokud existuje rychlejsi reseni, necekejte na me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minule jsem byl přeci mimo HK ;).Píšeš stále,vždyť to bylo jenom jednou :lol2:,kecko :D .

Andy,nejde o žádné vyhýbání,spíš mám na mysli tu "časovou flexibiltu".V podstatě nejsi vázaný na čas a je úplně jedno jestli je poledne nebo půlnoc :) .Mně osobně leden neva,ale pokud by je nějaký dobrák přivezl náhodou dříve,tak se bránit samozřejmě nebudu.

Beru to tak,že mám(e) vlastně ještě nějaké 2 dny na rozmyšlenou,že :unsure: ?

Andy,jinak v každém případě díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni kolegove, vzhledem k blizicimu se srazu (uz pozitri!) bych rad jeste prispel s informacni troskou do mlyna. 

 

Hodinky Vostok Amfibia jsou srdcem i telem proste Vostok, a k tomu patri i jev, zvany "rozviklana korunka", ktery muze prvoAmfibistum privodit temer infarkt. Vrele bych Vam vsem doporucoval si jeste pred srazem nebo pred terminem predani hodinek precist clanek, ktery mam v podpisu, "Analyza konstrukcni metodologie". Tady je nahled:

 

analyza-thumb-shadow.png

Je to jednak nesmirne poucny clanek, ale za druhe se dozvite, jak a proc maji Amfibie korunku takhle resenou, a ze to neni vada, nybrz konstrukcni zamer. Tahle limitka byla pro me, a nejen pro me, naprosto unikatnim dvouletym projektem, a na konci stoji hodne povedene hodinky, myslim si. Byla by ale skoda nevedet a nedocenit i ostatni technicke vychytavky, ktere na Amfibiich jsou. Jsou to po mnoha strankach opravdu jedinecne hodinky, a tenhle strucny vytah by si mel precist asi kazdy, kdo Amfibie vlastni. Clanek jsem prelozil se svolenim puvodniho autora. Muzete si jej klidne stahnout, je k volnemu pouziti.

 

Jak jsem uz rekl, vsem ucastnikum limitky to doporucuji jeste navic z toho duvodu, aby Vam radost z hodinek nezkazilo nejake prekvapeni, na ktere nebudete prekvapeni, jako treba ona "rozviklana korunka". 

 

Ja jsem vas varoval :)

 

Tesim se na vsechny na srazu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...