Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Jirko, bylo mi jasne, kdyz sem videl to baleni, ze za tim musela byt spousta rucni prace. Netusil sem vsak, ze tolik ji bylo "Tvoji" (vasi). Myslel sem, ze nektere veci jste zadali. Kdyz vidim to popisovani cisel, tak mne obleva pot. To musela byt nekonecna prace. To bych radeji delal okop pro tank polni lopatkou. Snad si kazdy uvedomi, ze kdybys ten cas venoval nejake sve vydelecne cinnosti, tak si tim vydelas na nove Omegy...

Neuveritelne.

Srdcervouci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ani si to někteří, podle mne, neumí představit, ani ne tak tu práci, ale tu zodpovědnost, abych něco nepokazil, vždycky jsem to zkoušel nejprve na "svém" balení. Ale dopadlo to snad dobře, tedy aspoň podle vašich ohlasů, a to mě opravdu těší.

 

post-14724-0-30882200-1543360961_thumb.jpg

 

post-14724-0-43210200-1543360965_thumb.jpg

 

post-14724-0-17012400-1543360972_thumb.jpg

 

post-14724-0-83379400-1543360968_thumb.jpg

 

post-14724-0-04483100-1543360976_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka čuměla a velmi se jí vše líbilo, detaily hodinek i balení. Akorát od té doby už třikrát přepočítávala mé hodinky, napočítala jich na stolku 7 (včetně bronzovek), plastová Casia 20 let stará jsem vyřadil z počítání s tím, že jsou šrot.

 

Já akorát nejsem zvyklý na automaty, toto jsou mé prvé, takže se mi v noci zastavily. A když jsem ráno spěchal na vlak, tak jsem napoprvé neměl ten grif a trpělivost na korunku, napodruhé večer ano, ale ráno zase stály. Winder si kvůli ním nekoupím. Takže je buď budu nosit nebo půjdou do krabice a tašky. Na půdu už je ale jako předím bronzovky Prim neschovám, jak se mi kolegové smáli na předání :-)  Obojí se pokusím mít v provozu, Primky se bohudík dají rychle nařídit a natáhnout...

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko,  je to jen o Tve vyrobe prototypu? nebo vsech 100ks je Tva rucni manufaktura na krajeci salamu? :o

 

vypada to velmi profesionalne vyrezane, pokud je to krajecem a rezakem na koberce..tak dvojnasobny klobouk dolu.. to je pak uz defacto jemna modelarina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...