Jump to content

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!

Recommended Posts

V 11. 6. 2020 v 7:40, Bezous napsal:

Zdravím všechny vlky, 

včera jsem objevil na Žižkově podnik  http://www.upbar.cz/, který je jako stvořený pro vlčí minisrazík.

Kdo by si dal ještě před prázninama postkoronavirový stakan vodky?

Sice starší post, ale dobrej nápad 🙂

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

Já jen, že jdu zrovna kolem 🙂 

Po Vánocích se poštěstilo a sehnal jsem si Vlkovky, po kterých jsem dlouho pokukoval. Jsem z nich nadšený, i když to má jen malinkatou, opravdu drobnou pihu na kráse. Jak jsem sedal do auta, že pro ně jedu, nasliboval jsem doma hory, doly. Jeden ze slibů byl, že si je dám až na narozeniny a do té doby na ně nesáhnu. Souhlasil jsem, v tu chvíli bych souhlasil skoro se vším 🙂 Naštěstí narozky nemám v létě, a už se nezadržitelně blíží, ale i tak jsem neodolal a když byla možnost, alespoň doma, jsem je na tajňačku vytáhnul a kochal se. Zaujala mně lumi, ta na fotkách, které tu jsou na nějakých předchozích stránkách, vypadala opravdu dobře. Neodolal jsem, takže zase tajně ven z bedýnky (dopoledne, během homeoffice) a zavřený v koupelně jsem vyzkoušel limity našeho foťáku. Moc se mi to líbí a musím říct, že už se těším až je KONEČNĚ pořádně vyvenčím 🙂 

Před všemi, kdo se na tomto projektu podílel, smekám a děkuji za velice povedené hodinky, krásný box a úžasný příběh (na seriálu jsem vyrůstal) 🙂

DSC05218.JPG

DSC05245.jpg

• 4 weeks later...

S tou Bětkou asi pohnout nepůjde, vzhledem k tomu, že je to platidlo. Ale řekni si, že třeba hrála ve Voříšcích ;o) 

unnamed.jpg

Edited by wizard-ov

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím všechny Chronomágy, 

tak jsem se stal hrdým majitelem této limitky s číslem 98. Skvělá práce všem zúčastněným 👍, prostě nádhera.  Pročetl jsem celých 186 stran a věřím,  že to nebyly lehké chvíle.  

20211020_114007.jpg

Tak to přijmi gratulaci a ať Ti dělají radost, vždycky když vidím fotky toho balení a nebo samotných hodinek, tak mě to vyvolá úsměv na tváři.

Jirko slíbil jsem Ti fotku i sem. Já to teda nafotím, až bude čas a náladička.

Jinak je to moc prima hodinka, především ty barvy.

DSCN7556.JPG

Hoši je to pecka,  chci se zeptat.  Dá se na tu wr200 spolehnout? Nejde mi o potápění,  jen třeba sprcha atd? 
AAA, pán si z nás dělá prdelky . Ano, dá!