Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

kudrnac trefil moji myšlenku: nějaká hlava vlka, třeba s cígem (aby byl Frostie spokojen) + nápis + pěkné indexy a je vymalováno.

 

A když to bude celé udělané lumi barvou, včetně vlka, tak já osobně budu úplně spokojenej. Jestli to jde, to je už druhá věc.

Myslel jsem si, že nejsem jediný, kdo to tak chce. Jestli ti to tak strašně kazí plány, tak mne vyškrtni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo pokud bychom zvolili úplně minimalistický design s tím, že už vlka budeme mít na dýnku, tak by mohlo být něco takového. Myslím, že takovou variantu by nám mohl udělat bez problémů i oficiální výrobce... Jde tam jen o ten napis a pak dvanactka by mohla být vykřičník z nápisu. Nápad to tedy není můj, ale už to proběhlo na minulé stránce.

 

abc2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo pokud bychom zvolili úplně minimalistický design s tím, že už vlka budeme mít na dýnku, tak by mohlo být něco takového. Myslím, že takovou variantu by nám mohl udělat bez problémů i oficiální výrobce... Jde tam jen o ten napis a pak dvanactka by mohla být vykřičník z nápisu. Nápad to tedy není můj, ale už to proběhlo na minulé stránce.

Ano, přesně o tomhle jsem mluvil. 

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě místo ??????? ? ?????? bych dal povídaní o těch 50ks nebo nějaké jiný text v kontextu limitky.

 

Možná ??, ??????! ale muselo by to být prohnuté naopak, aby to pěkně kopírovalo kružnici.

 

Jinak super, na živé fotce to vypadá jako doopravdy.

 

Edit: případně vlk nad 6 a ??, ??????! pod 12, snad to už nebude přeplácané.

Upraveno uživatelem travex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...