Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Mě se to taky líbí.ale ta varianta s potápěčem by mi k tomu pasovala trochu víc.Více by mi to připomínalo Amfíbie a potápky.

Jenom můj názor...

a jak napasovat k tomu potopenému vlkovi cígo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct,ale tohle mi připomíná komunistický hodinky co se dali koupit na burze,nebo na tržišti :)

Myslel jsem že se snažíme vytvořit něco vyjimečného,zatím mi to spíše připadá ten postoj rusů-s prominutím vomrdat to jak se dá :D

Přijde mi to bez nápadu-prostě to nemá jiskru.Něco jako-jéé máme obrys vlka na cifru a máme limitku,jéé dáme tam padáček a máme limitku paragánů,popelnici a popeláře-prostě nuda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a přesně vo tom jsou ruské Amphibie, kterých limitku se tady snažíme udělat.

Někdo si tam dá Snoopyho, jiný lvíčka, další Karla IV. a Vostok tam dává obrysy různých zařízení a figur.

Nemůžeme se z toho snažit udělat něco jiného, než to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu si pomoct,ale tohle mi připomíná komunistický hodinky co se dali koupit na burze,nebo na tržišti :)

Myslel jsem že se snažíme vytvořit něco vyjimečného,zatím mi to spíše připadá ten postoj rusů-s prominutím vomrdat to jak se dá :D

Přijde mi to bez nápadu-prostě to nemá jiskru.Něco jako-jéé máme obrys vlka na cifru a máme limitku,jéé dáme tam padáček a máme limitku paragánů,popelnici a popeláře-prostě nuda ;)

Souhlasím s Tebou, já bych šel taky jinou cestou, nicméně to musí regulovat strůjce limitky a rozhodne většina, já bych to taky viděl na využití všech dostupných možností této doby, včetně nového modelu.

 

No a přesně vo tom jsou ruské Amphibie, kterých limitku se tady snažíme udělat.

Někdo si tam dá Snoopyho, jiný lvíčka, další Karla IV. a Vostok tam dává obrysy různých zařízení a figur.

Nemůžeme se z toho snažit udělat něco jiného, než to je...

Můžeme z toho samozřejmě udělat cokoli, ale jestli bude větší vůle mít z toho model ala samodomo, jako to dělali po večerech vojáci z nudy, a většina to tak bude chtít, tak to tak asi bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím taky o přidání do seznamu. Je to moje srdeční záležitost z dětství, asi jako všech v tomto vlákně.

Ale vypadá to na pěkný porod :). Návrhů spousta, takovou kreativitu snad u žádné limitky nepamatuju. A názorů ještě víc. Zatím se mi líbí většina toho, co tu ostatní dali.

Co se týká posledních návrhů od JR_2010, tak mě napadla taková blbost, potisknout datumový věnec samýma padesátkama. Taková recese ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR2010, s tim se da pracovat. Mne se ten napad s vykricnikem libi... protoze byl muj :) Co ten napis dat stranou? (Jen premyslim nahlas)

 

abc3.png

 

P.S. Nejlepsi a nejpohodlnejsi pouzdro je urcite 710, a moje NEJMENE oblibene je 420... nicmene k vlkovi bych to videl vazne na 420 - stare, klasicke pouzdro, takove trosku retro, jednoduche, nic vymazleneho. 

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se do toho asi zamotam sam, ale chceme tedy na cifru jen nenapadnou pripominku na vlka a limitku a zbytek mit na dynku?

Me to proste prijde takove nenapadne a kdyz sem ted znovu detailne zkoumal to dynko ( ktere je bozi a skladam tvurci poklonu a ma muj obdiv ), tak bych proste asi vlka uvital i na tom cifru.

Co vy na to ostatni?

Kreslit neumim, s compem jsem spis nepritel, tak se musim vyjadrovat jen slovy, snad to pochopite takto.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...