Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Jen nápis mi přijde málo, nějaká grafika, například hlava v pozici kosmonauta, by se mi líbila víc. Mladší generace vůbec neví co nápis znamená, k čemu se váže, ani ho nepřečte, natož aby ho přeložila.

Ty hodinky ovšem nejsou určeny pro někoho, kdo tomu nerozumí či neví, o co jde. Grafika byla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se do toho asi zamotam sam, ale chceme tedy na cifru jen nenapadnou pripominku na vlka a limitku a zbytek mit na dynku?

Me to proste prijde takove nenapadne a kdyz sem ted znovu detailne zkoumal to dynko ( ktere je bozi a skladam tvurci poklonu a ma muj obdiv ), tak bych proste asi vlka uvital i na tom cifru.

Co vy na to ostatni?

Kreslit neumim, s compem jsem spis nepritel, tak se musim vyjadrovat jen slovy, snad to pochopite takto.

 

 

Ty hodinky ovšem nejsou určeny pro někoho, kdo tomu nerozumí či neví, o co jde. Grafika byla...

 

 

Vím, že byla, jen jsem chtěl říct, že se mi to tak líbilo.

 

Věřím, že little_w tam vlka, třeba toho od JR zapasuje. Ta poptávka tu prostě je, to nelze ignorovat  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen nápis mi přijde málo, nějaká grafika, například hlava v pozici kosmonauta, by se mi líbila víc. Mladší generace vůbec neví co nápis znamená, k čemu se váže, ani ho nepřečte, natož aby ho přeložila.

Neboj, drtiva vetsina lidi v seznamu vi, co znamena nejen napis, ale i azbuka a to asi moc dobre :-).

A pouzdro 420 snad evidentne vede? Obcas si chci hodinky nandat na ruku ( i kdyz jsem rikal, ze stejne vezmu cokoliv, i kdyby to byl digitalni prstynek ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se do toho asi zamotam sam, ale chceme tedy na cifru jen nenapadnou pripominku na vlka a limitku a zbytek mit na dynku?

Me to proste prijde takove nenapadne a kdyz sem ted znovu detailne zkoumal to dynko ( ktere je bozi a skladam tvurci poklonu a ma muj obdiv ), tak bych proste asi vlka uvital i na tom cifru.

Co vy na to ostatni?

Kreslit neumim, s compem jsem spis nepritel, tak se musim vyjadrovat jen slovy, snad to pochopite takto.

kluci hlavne tuhle limitku nazabijte milionama vylepseni.... ja do grafiky kecat tez nebudu .....

za mne...dynko je genialni a jsem i za vlka na cifru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...