Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Opravdu vyhrava zatim ta kombinace se zlutou? Stale preferuju vse bile (lumi barvou). Treb ten zluty vykricnik.. takto to vypada, ze k tomu napisu ani nepatri.. A to logo chronomagu mi prijde take divne. Podle me patri spise na dynko. Sorry ze to stale komplikuju. Jen to hazim jako tema k diskuzi.. Pisu z mobilu, omlouvam se za diakritiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu vyhrava zatim ta kombinace se zlutou? Stale preferuju vse bile (lumi barvou). Treb ten zluty vykricnik.. takto to vypada, ze k tomu napisu ani nepatri.. A to logo chronomagu mi prijde take divne. Podle me patri spise na dynko. Sorry ze to stale komplikuju. Jen to hazim jako tema k diskuzi.. Pisu z mobilu, omlouvam se za diakritiku.

+1, možná ještě tyhle ručky - "pádla" stříbrné, včetně stříbrné vteřinovky, k černému cifru určitě, už jenom kvůli čitelnosti

Upraveno uživatelem vanuska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja zas tak nejak preferuju verzi s cernym cifrem. Ale jak jsem rekl na zacatku, beru co se ve finale vybere ( navic bych bral spis hodinky na tahu v zakladu, remen si muzem kazdej dokoupit ), ale to je uz detail.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm barvám, na fotkách se dá obarvit cokoli, je třeba si ale uvědomit, že jedna věc je natisknout nápisy, loga, obrázky atd. a druhá věc je zachovat nějakou koncepci lumi. Jinak modrá a žlutá, v kombinaci s ocelí jdou k sobě dobře, celá bílá bude fádnější, ale neznamená to, že to bude špatně...

 

post-14724-0-74595300-1482531437_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr navrh... Uz i proto, jak citlive vysbirava a kombinuje poslední komentare a nápady a posouva to dale.. :-)

 

K tomu cekat s vyrobou do roku 2019... Nezapominejme, ze se jedna o zemi, kde zitra znamena jiz vcera... Tak by to holt bylo o trochu driv, no :-)

 

Edit: little_w... Prispivas merou vrchovatou, takze se ti bude spát dobre :-)... Ja jdu balit nejaky darky, anzto mi neco rika, ze bych uz mel asi zacit.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, cejtim tady nejakej dvoji metr nebo co... ja se s tim param a nic. JR pridela jednu zlutou caru a je to vsechno hotovo a dokonale. no nic kluci, hezky vanoce. jdu spat, pak to nejak dotahnem. :lol2:

Doufám, že je to nadsázka v kombinaci s humorem, abych se necítil provinile...ale jinak si myslím, že rozhodovat budou právě detaily, maličkosti a jejich kombinace, já bych ještě přidal i zemi původu, oživí to ten ciferník...

post-14724-0-34563300-1482535043_thumb.png
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...