Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Dekuji vsem za platby (guzmic, my jsme verili, ze ty objektivni potize prekoonas... aspon ja teda jo :D)! Do konce tydne by se platba mela odeslat majitelce prav a budeme zase o kousek dal.

 

Jak uz tady zaznelo, jeden clen (Trojan) je momentalne nepritomen, takze si musime nejak ujasnit, jestli z jeho strany zajem na hodinkach trva. Ma ve schrance zpravy, takze jestli se prihlasi do Silvestra a potvrdi / zaplati zalohu, tak plati jeho puvodni umisteni v poradniku. Jestli ne, tak bude mit nahradnik c. 1 (Dizzy) pekny darek do Noveho roku. :D Cili Dizzy, nevzdavej se nadeje a sleduj to tady dal!

Dneska jsem dorazil zpet na chmag, penize jsem okamzite odeslal, fakt se omlouvam ale zapomnel jsem na to jako na smrt... mrzi me to, nemam tohle ve zvyku... Diky vsem, co se o to staraji!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

little_w: Hvala lepa :)) Dorazim sem ted casteji.
Jinak musim rict, ze hodinky vypadaji fakt super. Sice jsem ted spokojenej one watch guy ale fakt se povedly. Skoda jen toho sendvicoveho cifru, co jsme na zacatku chteli :D

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

little_w: Hvala lepa :)) Dorazim sem ted casteji.

Jinak musim rict, ze hodinky vypadaji fakt super. Sice jsem ted spokojenej one watch guy ale fakt se povedly. Skoda jen toho sendvicoveho cifru, co jsme na zacatku chteli :D

 

Boží mlýny melou pomalu ...

Byla to shoda, tak rozhodla vyšší vůle. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl za to,že bude sendvič-asi mi něco uniklo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Trochu...

Ale protoze se na to ptali i jini, shrnu to ve dvou vetach...

- sendvic mel byt (vyhral hlasovani), ale predpokladalo to objednavku minimalne 200ks

- problem byl s vyrezanim, sly by jen indexy, bez napisu, takze by to asi nevypadalo uplne dobre.

 

Snad si to pamatuju spravne. Kdyby ne, tak mne nekdo opravte, nechce se mi to v tech 80-ti stranach hledat.

 

Edit...na tech 96-ti stranach hledat.

A to hlasovani bylo opravdu tesne.

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenomorfus ma pravdu. Hlasovani byla plichta 50:50. Nejake exekutivni rozhodnuti padlo a poslali jsme informaci, ze zkusime sendvic,. Ten nam nakonec rozmluvil Dmitrij. Resp. rekl, ze to konzultoval s vyrobcem, a vyrobce rozhodne doporucuje sendvic nedelat a volit tistenou verzi. 

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tištěný cifr je v pohodě...sendvič by už byl moc posh  :)

Vlk taky hulil Bělomorky a ne Davidoff Gold...

V tom pripade se to misto frezkou mohlo rezat lupenkovou pilkou :D

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...