Přejít na obsah

Jaké vybrat Diver do 100.000


Doporučené příspěvky

No já mám ruku přes 20cm a Tudory Pelagosy vypadaly velké dost.... navíc třídenní výdrž Ti zaručí bezproblémový víkend.

Jako alternativu bych zvolil Omegy PO XL, taky dobré kousky...do Seika bych být Tebou nešel - viz názor Farkyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

no nekoukal jsem jak je tady Milan87 dlouho... ale vzit Seika za 100 respektive nad 20 uz musis mit neco odnoseno a hlavne na to uz musis mit koule neb Seiko mezi nechronomagoty nema MI :-)

 

Pokud nechce vylozene nove a velke...tak supr jsou ty Tombedovy Tudory v prodejnim vlakne... Milan kolik mas ruku ? a chces mit hodinky s MI nebo spis nenapadny luxus ?

 

tak tak. A ja bych se ani nebal rict, ze treba zelvy za 10k jsou vlastne hezci a nositelnejsi hodinky.

 

 

martin87: Jak pise Jenkiz - ja bych zacal od toho, jestli maji mit mesh, nebo ne. Ja si ho osobne umim predstavt maximalne na nejakych vintaznich seamastrech 300. PO i Pelagos jsou super, pokud Ti uz ve srovnani s tema Breitlema nepripadaji jako moc sportovni hodinky. Pak by ten Cartier mozna celkem daval smysl (i kdyz je fakt uchylnej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SOH jsou paradni hodinky. Minuly teden jsem byl ve Vidni, prosel vsechny znacky, vyzkousel a SOH sedeli ve srovnani s POckama pocitove nejlepe na zapesti cca 19,5 cm. POcka se mne zdali hodne vysoke a pocitove tezsi. Ten mesh na SOH je sperk.

Modni poradkyni se SOH taky vice zamlouvaly....nejvice ty modrasky.

Rolexky jsem nezkousel.....k teto znacce jsem jeste nedozral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omega, nebo Tudor. Pokud nekdo pise, ze mesh na SOH je sperk, tak asi nevidel poradny mesh. SOH vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem asi po tech letech uplne mimo,ale SOH na meshi je hodinkova parada :) a to jsem zkusil hodinek,ale k SOH hlavne v modre barve se vzdycky rad vracim...ten cifernik-kdyz na nej zasviti slunicko nema konkurenci,lesteny indexy hazou takovy odlesky...

No nevim-je to proste muj nazor...podle me super hodinky ;)

post-2098-0-74001800-1482475917_thumb.jpg

Upraveno uživatelem snake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tenhle topic vůbec ještě relevantní?

 

No já už to řeším několik měsíců, ve středu mám jít vyzvednout do Breatlingu ty SOH, takže tohle je takové poslední ujištění ze do nich fakt půjdu.. Nerad bych je za 3 měsíce pouštěl dal, to radši oželím Ježíška nebo přidám peníze.. Nosím jedny hodinky a to pořad, takže bych rad měl jistou.. Ty tudory výše zmiňované nevypadají zle.. už jsem psal SZ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice si Milan už ty SOH asi nese v pěkný tašce od AD, ale pokud ještě ne, zvážil bych ty nádherný Nardiny Maxi Marine Divery s rhodiovaným dialem, co jsou v inzerci, jestli je teda během rána už někdo nevzal.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak nakonec to dopadlo jinak...

 

Skončil jsem u Chopard mille miglia, které už čekají na zítřejší ho Ježíška.. Porovnal jsem je na živo s SOH a konečný výběr a rozhodnutí nechal na manželce.. Nicméně při zkoušení to ten Chopard vyhrál.. :-)

 

Trošičku tedy mimo název vlákna ,,potapky,,

 

Ale když nad tím přemýšlím, potapky přece budu potřebovat, když jsem je sháněl.. :-)))

 

Přeji všem krásné Vánoční svátky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...