Přejít na obsah

TAG Heuer Carrera Calibre S


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, naskytla se mi možnost koupit hodinky TAG Heuer Carrera Calibre S, model CV7A11. A chtěl bych požádat o Vaše názory na tyto hodinky, pro a proti a jak se líbí.

Tady je odkaz: http://www.tagheuer-hodinky.cz/eshop-tagheuer-chronograph-cals-laptimer-17136.html

 

Děkuji za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepises cenu, takze neni k cemu se moc vyjadřovat. Libi se ti - cena a stav je OK - kup je. Libi se ti - cena a stav neni OK - nekupuj je a najdi si jiny, nebo pockej... A kdyby se ti nelíbily tak se asi neptas... takze na co se vlastne ptas? Muj nazor na ne neni dulezity, ja to nosit nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak kucii nebudte kati :-)... kdyby to byly modre bondovky kvarcky za 30 tak tady asi skoro kazdy vytahne penezenku a bez mrknuti voka vysazi na stul papouchy a jeste se bude voblizovat :-).

 

K dotazu 43 vel hodinek je ideal pokud teda mas prum ruku 18 - 20. No a kdyz je nebudes nosit k obleku tak na takove to riflotricko litani jsou fajn. Znacka i kalibr jsou ok a i nejaky ten MI docela maj. Tak co by ne di do nich :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně mě se třeba líbí a hodně, v reálu jsou to moc pěkný hodinky. A jeden quartz do hodinkovnice patří. :-) Ale cena rozhoduje 70t je už asi fakt dost....

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za reakce. Mě se líbí, quartz mi vyhovuje a budou na stridacku na běžné nošení.

Nebudu je kupovat nové, dnes nebo zítra se na ne pojedu podívat.

Zajímal mě jen názor na tento model, aby to místo prvních lepších hodinek nebyl můj první velký omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...