Přejít na obsah

Rolex Baselword 2017


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chuapci a na kolik podle ceníku teda přijdou ty nové cerachrom fullgold Daytony na gumě, nad kterýma se Sibiř slitoval a rozhodl se je přijmout za vlastní? Živé fotky nevypadají vůbec blbě a jsou to jedny z mála fullgoldů, které nebijou do očí stylem "podívej, mám zlaté hodinky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chuapci a na kolik podle ceníku teda přijdou ty nové cerachrom fullgold Daytony na gumě, nad kterýma se Sibiř slitoval a rozhodl se je přijmout za vlastní? Živé fotky nevypadají vůbec blbě a jsou to jedny z mála fullgoldů, které nebijou do očí stylem "podívej, mám zlaté hodinky".

Na webu 25.250 ?

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datejust 41 s modrym cifrem... Nadhera. Pak by me zajimalo srovnani modrych 41 vs. Datejust II. Ale spis se priklanim ke 41.. trochu jiny tvar, novy strojek. No uvidime. A Seadweller za me taky dobry. Suby mi na ruce vzdy pripadaly moc male a DeepSea naopak strasne robustni ve vsech ohledech, az moc. Tohle by mohl byt skvely pocin, ani ten kyklop mi tam nevadi, i kdyz chapu, ze priznivce historie muze namichnout.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam DJ 2 a zkousel jsem si pred nedavnem 41, prvni co zaujme je uzsi luneta a to vyrazne, jinak se nosi stejne. A samozrejme s Jubilee tahem o dost lepsi, nez oyster. A to nemluvim samozrejme o strojku. Za me 41, jeste ze udelali dostupnejsi SkyDwellery, ty jsou na seznamu pred 41;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...