Přejít na obsah

Solár, rádiem řízený, Casio, Citizen, ?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dej den nesmysl do nějaké strojařské normy.

U-Boot 212 je norma oceli pro ponorky, mistře.

 

Udávaná pevnost o 155% vyšší než u AISI 316L

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělají, ale žádná normovaná ocel to není. Já se za 30let praxe s tímto označení nikdy nesetkal. Ale možná ty o tom materiálu víš daleko víc, proto jsem se ptal. 

Nevím, nejsem vojenský expert a čerpal jsem z materiálů Sinnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Thyssen (pokud to dělají oni) by to mohl mít na webu, ne? Taky bych čekal, že to nějaký Werkstoffe mít bude :)

Ani na ThyssenKrupp Marine Systems se mi tu třídu oceli nepodařilo dohledat...

 

https://www.thyssenkrupp-marinesystems.com/de/bis-2010.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se. Již se to nestane. Pro příště už budu vědět, ze minerální sklo je nejlepší volba pro hodinky na celodenní nošení (při limitu 20k). A že kaučuk od kůže stejne nepoznam. A nezlob se prosím, nechtěl sem te rozcilit. Sem zde novy, tak snad prijmes mou omluvu s pochopením.

Snazis se pekne prekroutit argumenty, ale bohuzel pro tebe jsi narazil na nekoho, kdo ma opravdu vsech osm trid zakladni skoly.

O vyhidnosti ci nevyhidnosti mineralniho skla jsem nic nerikal. Jen jsem upozornil, ze pres tve tvrzeni je zapustene. Rozgine vic nez 0,5 mm, ktery jsi zminil ty. Dale jsem upravil tve tvrzeni, ze na displayich neni pri osviceni cifru nic videt (opet tve tvrzeni). To, ze jsi novy, nehraje zadnou roli. Ja jsem zde taky vicemene novy. Jen mi vadilo, ze siris nesmyslne informace, podle kterych jsem poznal, zes ty konkretni hodinky nazivo nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snazis se pekne prekroutit argumenty, ale bohuzel pro tebe jsi narazil na nekoho, kdo ma opravdu vsech osm trid zakladni skoly.

O vyhidnosti ci nevyhidnosti mineralniho skla jsem nic nerikal. Jen jsem upozornil, ze pres tve tvrzeni je zapustene. Rozgine vic nez 0,5 mm, ktery jsi zminil ty. Dale jsem upravil tve tvrzeni, ze na displayich neni pri osviceni cifru nic videt (opet tve tvrzeni). To, ze jsi novy, nehraje zadnou roli. Ja jsem zde taky vicemene novy. Jen mi vadilo, ze siris nesmyslne informace, podle kterych jsem poznal, zes ty konkretni hodinky nazivo nevidel.

No, snad to vyjde ted. Tak znovu. Omlouvam se za sva nepravdiva tvrzeni a za to, ze sirim nesmyslne informace v tomto vlakne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...