Přejít na obsah

hodinky pro mámu k 60


Doporučené příspěvky

 

Asi moc prestiže nenahoním s Primkama a Seikama,právě, že žiju v reálném světě. A jednou za měsíc posunout datum a pohnout ručkama je moc ? Nemá to cenu,lidé jsou dnes pohodlní,jdu si počkat až budou ti holubi padat do huby :-) A už mlčím.

Pokud jde o hodinky, tak v reálném světě nežiješ, stejně jako většina zde přítomných. Je to prostě hobby a pohled se liší o pohledu běžných lidí, kterým jsou hodinky vesměs fuk :) Každopádně seřizovat mechaniky jednou měsíčně, to je slušný oddíl (pokud tedy samozřejmě nepracuješ s odchylkou několika minut :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Seika se za ten měsíc vlezou do cca 2 minut /spíš možná kolem 1 a něco/.Chtěl bych vidět člověka co chodí na schůzky do +- 2 minut :-)   /mám SARB 033 a MIdo s ETA 2824 /. A myslím,že už jsme tu dost OT,tak opravdu končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím a díky za tipy...

asi je rozhodnuto a v podstatě vše splňují a dokonce se líbí :-)

http://www.helveti.cz/citizen-fe6040-59a

 

Někdo tady dokonce snad z helveti funguje tuším, ne?

 

P.S.  mám dvoje atomaty a nějaké quartzky včetně solaru ale "babi a děda" se nechtějí starat a hodinky třeba o víkendu na chlaupě leží na polici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Málokdo se chce tentovat s nějakým staráním se o natažené hodinky a neustálým seřizováním času, většina chce něco buď úplně bezúdržbového nebo s minimálním staráním. Mechanika je tak akorát pro fandy nebo u nějakých TOP modelů kvůli prestiži, to je dobré si přiznat, opustit na chvíli duch tohoto fóra a vžít se do reálného světa :)

No nevim me zene jsem dal seika mechaniky a je nadsena ma 11leta dcera taktez mechaniky a ve skole kamaradkam vysvetluje z enejsou na bateku ze natahuji a doda k tomu ŽE MAJÍ DUŠI :-) a ne baterku :-) tak nevim proc nepodarovat mamku mechanikama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viz víše... nechce se starat, hodinky o více méně je nenosí o víkendu a otravovat jí navíc "krámem" vrtičem fakt nemá smysl

prostě je nechce a jak už bylo psáno výše, pro většinovou populaci

jsou mechaniky otrava....  a že mají duši je náš místní chronoblud kterým si omlouváme utrácení peněz za hezké (pro nás)

hračky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V oceli jsou podstatně levnější http://www.watchshop.com/mens-citizen-eco-drive-watch-bm7090-51a-p99937897.html Pokud jde o titan, tak se safírem, WR300 a šroubovací korunkou jsou pěkné tyto http://www.watchshop.com/mens-citizen-royal-marines-commando-super-tough-titanium-eco-drive-watch-bn0110-57e-p99952663.html (to jenom jako tip, než to bude definitivní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V oceli jsou podstatně levnější http://www.watchshop.com/mens-citizen-eco-drive-watch-bm7090-51a-p99937897.html Pokud jde o titan, tak se safírem, WR300 a šroubovací korunkou jsou pěkné tyto http://www.watchshop.com/mens-citizen-royal-marines-commando-super-tough-titanium-eco-drive-watch-bn0110-57e-p99952663.html (to jenom jako tip, než to bude definitivní)

no já nevím, ale 42 mm mi nepříjde jako dámský rozměr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtu tam 40mm, což je oproti těm 37mm (z odkazu výše) rozdíl zanedbatelný. Ale byl to jenom tip, nic složitého za tím nehledej :)

a já u těch titanových čtu 42 mm, což samozřejmě neodpovídá tipu na dámské hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem odkazy 2, takže buď reaguj na oba nebo na žádný, jinak je z toho guláš :) A ty titanovky s WR300 byly dány spíš jako zajímavost, pokud se tedy "máma" nepotápí, pak by to byla samozřejmě dobrá volba :D

Guláš z toho děláš akorát ty a tvoji aroganci si nech pro někoho jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, guláš z toho děláš ty a záměrně vytahuješ pouze to, co se ti hodí. Navíc výše uvedený odkaz nebyl vůbec určený tobě, takže se do toho laskavě nemontuj, díky za pochopení.

Předpokládám, že tvé komentáře pravděpodobně nemyslíš vážně, že ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslím vážně, protože jsem dal tazateli pouze tip na jiné modely a je čistě na něm, jestli to pro něho bude přínosem nebo jenom bezcenný příspěvek. Skutečně není potřeba na všechny moje posty reagovat hned v opozici a za každou cenu. Hezký zbytek svátků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratuluji k vyberu, jen bych jeste zauvazoval nad tim, jestli jsou opravdu vhodne pro starsi osobu - nemyslim tim nic osobniho, ani zleho, jen mi prijde, ze pro starsi lidi neni uplne vhodny stejnebarevny ciselnik a indexy - vim, ze zadani bylo stribrne, ale z hlediska citelnosti je to dle meho na stiru - pro starsi lidi (soudim dle hodinek, ktere jsem resil pro sveho otce nedavno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...