Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

 

Tak to je dobra zprava...kdyby tedy nekdo zmenil svuj postoj, jsem k dipsozici, abych ho nahradil....

Hele klidne si vem moje. Koupil sem na to strojek a kdyz vidim, jak to de vo 10min. denne napred, tak ztracim nadseni. Uz mam primky dvoje a voboje stojej za uplny hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klidne si vem moje. Koupil sem na to strojek a kdyz vidim, jak to de vo 10min. denne napred, tak ztracim nadseni. Uz mam primky dvoje a voboje stojej za uplny hovno.

 Tak pojď k nám do limitky se Seikem, ty půjdou spolehlivě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Strojcek, ktory som zohnal sa podla Valjouxa neda poriadne nastavit a dalsi sa mi zhanat a platit nechce. Ak ma niekto zaujem, moze sa napisat namiesto mna. Ak by nevadila odchylka strojceka, aj na tom sa dohodneme

 

Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pokud se nepletu, máš strojek ode mě, jestli je s ním nějaký problém, pošlu díly nebo celý jiný strojek, jestli chceš. Jinak je potřeba mít na paměti, že tyhle strojky mají na hrbu přibližně 40 let a jejich denní odchylka má z výroby toleranci -15/+45s. Většina jich samozřejmě po vyčištění a seřízení chodí podstatně líp, ale nelze očekávat zázraky.

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...