Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Mam dobrou zpravu. Pro ty, co si budou vyzvedavat hodinky z Kotvy, tak muzou uz od stredy odpoledne.

Díky, zrovna jsem pí Kmínkové chtěl psát...

 

Pár týdnů jsem tu nebyl, řešili jste nějak řemeny? Nemám žádný po ruce...

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav, kdo dá první fotku...já to nebudu - zítra Kotvu nestíhám.

 

Prosím s fotkama brzděte minimálně do 24. večer. Docela mě štve, že se to všem pod stromek asi nezvládne, byť rezerva byla velká, ale ať aspoň někdo má překvápko ;)

 

Díky, zrovna jsem pí Kmínkové chtěl psát...

 

Pár týdnů jsem tu nebyl, řešili jste nějak řemeny? Nemám žádný po ruce...

 

Řemen bylo možné vzít přímo v Eltonu. V nabídce byl kaučuk s černou DLC sponou a případným logem PRIM. Zbytek po vlastní ose, případně obyč guma od Libora Hovorky, která je remake původní gumy na PSII.

 

 

Tak nevim. Zatim jsem nedostal zadnou ofiko zpravu z Eltonu o tom, ze by zitra v Kotve mely byt pripraveny. Mam tam vyrazit, nemam......

 

 

Napsal jsem paní Kmínkové, ať mi dá hned dopoledne vědět, jak to vypadá s distribucí do různých míst, zda to co slibovala v pondělí opravdu platí. Dám sem info hned jak budu sám vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posilam v rychlosti co prislo mailem...

 

Dobrý den, 

 

včera jsme již několik kusu odeslali PPL, poštou a něco je již na prodejně v Kotvě. Dnes přijedou kolegyně z Ostravy a Kotvy, takže odvezou ještě dnes na prodejny zbylé kusy.  

 

Jinak co je poštou a PPL tak dnes odesíláme také, takže by to snad mělo dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, už si vzpomínám, nějak se mi ten jejich nezdál a nelíbil. Možná jsem ho měl vzít...Myslel jsem, zdali jste vymysleli nějakou pěknou kůži.

 

Řemen bylo možné vzít přímo v Eltonu. V nabídce byl kaučuk s černou DLC sponou a případným logem PRIM. Zbytek po vlastní ose, případně obyč guma od Libora Hovorky, která je remake původní gumy na PSII.

Upraveno uživatelem zbuddy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...