Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Tak nějak bych čekal, že zítra nebo pátek. Do Brna to jde PPL, protože to není firemní prodejna

Jestli se ale bavíme o prodejně na Šilingrově nám. 7 (pohanka & co.), tak ta je na stránkách Eltonu vedená jako podniková prodejna. 

Zatímco Hodinářství - Pavel Strnad je vedené jen jako partnerská prodejna. A kam to teda pošlou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace na Kotvě je asi taková, že tam dneska dorazilo X zásilek z Eltonu. V 19h mi prodejce říkal, že ještě ani nestihl všechny vybalit. Proces je takový, že on to musí oficiálně přijmout, zadat do systému, co má a až potom z Eltonu pošlou mejl, že jsou k vyzvednutí. Čili dost možná už tam většina je, jen ještě nejsou ready to go. Nemá cenu tam chodit bez vyzvání - já šel dnes "náhodou" okolo, tak jsem se stavil a zbytečně :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem to od paní Kmínkové asi pochopil blbě, snad to zvládnou asi zítra, jinak budu mít smolíka :(

 

Ad Brno - jde to k Pohankovi, ale pokud se nepletu, tak Pohanka není zaměstnanec Eltonu, byť lidi z obchodů v Praze a Ostravě jsou. Ale to jsou jen detaily. Mělo by to být prostě na Šilingráku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Elton milujem. Dnes som na mail, ktorý mám vo formáte meno.priezvisko@centrum.sk obdržal správu od p. Štočeka.

 

"Dobrý den pane Doležale,

vaše hodinky Prim jsou připravené k vyzvednutí na prodejně Kotva 4 . patro

Hezký den."

 

Problém je, že nie som p. Doležal a spomenutú predajňu mám od adresy kde som si prial hodinky doručiť na Slovensko vzdialenú cca 800 km.

 

Predtým žiadna komunikácia z ich strany až na môj priamy dopyt som dostal nejaké info o doručení a teraz toto. 

 

Každopádne dúfam, že sa pán Doležal nebude hnevať, že som to sem uviedol a prajem aspoň veľa radosti z nových hodiniek. 

Upraveno uživatelem EDYMI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Eltonem je, s odpuštěním, stále nějakej oser. Těšil jsem se na fotky, ale jdu spát.

Kvůli hodinkám jsem dneska jel do Prahy. Potřeboval jsem, aby ty PSII byly dnes v Kotvě do 15h. Paní Kmínková mi v pondělí slíbila, že mi dá vědět. Od úterka odpoledne jsem se ji nemohl dovolat. Prý byla na poradě, na dílně, apod. Ovšem na moje vzkazy nereagovala a telefonát nebo e-mail žádný.

Potřeboval jsem jen jednu informaci, že moje hodinky v Kotvě budou nebo nebudou. Nic víc, nic míň.

Po informaci tady, že nějaké hodinky jsou už v Kotvě, jsem se domníval, že ty moje by tam mohly být také.

Když jsem dorazil do Kotvy kolem 14h, tak v tu dobu v Kotvě něměly ani jedny PSII! Den před tím nic PPLkem neposílali. To byla Eltonská lež!!!

Paní Kmínkové jsem se nakonec dovolal až dneska po 14:00 z Kotvy, celý nasr., abych slyšel, že nějaká kolegyně jěště jen bude odjíždět z Eltonu. V telefonu se paní K. tvářila jakoby se nic nestalo. Jakoby mě slyšela poprvé. Žádná omluva a to ani poté, co jsem ji připomněl, že jsme se domluvili, že mi dá vědět. Prý, že toho má strašně moc a že se nemůže přece starat o každého zákazníka zvlášť. No mít takového zaměstnance, který sere na zákazníky, tak letí na sekundu.

 

A ještě jedná věc... K čemu mají v Kotvě ten butik, když si tam nic koupit nemůžeš, protože tam mají jenom makety?

Minuly týden jsem zvažoval, že si udělám radost a přemýšlel jsem nad Orlíkama No Datema nebo Nomos Tangente Datema.

Tak jsem šel do Glashütte. Kromě výstavního funkčního modelu, tam měli ještě dva nové kusy. Nakonec jsem odolal a říkal si, že musím zahlédnout ty Orlíky, které se mi zdály na každodenní nošení lepší.

Dneska jsem měl tu správnou slinu a v duchu si říkal, zě pokud tam nebudou ty PSII, tak bych vzal ty Orlíky No Date, pokud by je tam měly. Jenomže oni v té prodejně měli jen makety a to u všech svých modelů. To je ostuda!!! Když si na to vzpomenu, tak nevím jestli se mám smát nebo plakat. Chtějí prodávát, ale mají prázdný krám.

 

Po dnešní zkušenosti jsem s Eltonem skončil. Když oni nemají zájem o zákazníka, proč bych já měl mít zájem o Elton!!!

 

Dobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Eltonem je, s odpuštěním, stále nějakej oser. Těšil jsem se na fotky, ale jdu spát.

Kvůli hodinkám jsem dneska jel do Prahy. Potřeboval jsem, aby ty PSII byly dnes v Kotvě do 15h. Paní Kmínková mi v pondělí slíbila, že mi dá vědět. Od úterka odpoledne jsem se ji nemohl dovolat. Prý byla na poradě, na dílně, apod. Ovšem na moje vzkazy nereagovala a telefonát nebo e-mail žádný.

Potřeboval jsem jen jednu informaci, že moje hodinky v Kotvě budou nebo nebudou. Nic víc, nic míň.

Po informaci tady, že nějaké hodinky jsou už v Kotvě, jsem se domníval, že ty moje by tam mohly být také.

Když jsem dorazil do Kotvy kolem 14h, tak v tu dobu v Kotvě něměly ani jedny PSII! Den před tím nic PPLkem neposílali. To byla Eltonská lež!!!

Paní Kmínkové jsem se nakonec dovolal až dneska po 14:00 z Kotvy, celý nasr., abych slyšel, že nějaká kolegyně jěště jen bude odjíždět z Eltonu. V telefonu se paní K. tvářila jakoby se nic nestalo. Jakoby mě slyšela poprvé. Žádná omluva a to ani poté, co jsem ji připomněl, že jsme se domluvili, že mi dá vědět. Prý, že toho má strašně moc a že se nemůže přece starat o každého zákazníka zvlášť. No mít takového zaměstnance, který sere na zákazníky, tak letí na sekundu.

 

A ještě jedná věc... K čemu mají v Kotvě ten butik, když si tam nic koupit nemůžeš, protože tam mají jenom makety?

Minuly týden jsem zvažoval, že si udělám radost a přemýšlel jsem nad Orlíkama No Datema nebo Nomos Tangente Datema.

Tak jsem šel do Glashütte. Kromě výstavního funkčního modelu, tam měli ještě dva nové kusy. Nakonec jsem odolal a říkal si, že musím zahlédnout ty Orlíky, které se mi zdály na každodenní nošení lepší.

Dneska jsem měl tu správnou slinu a v duchu si říkal, zě pokud tam nebudou ty PSII, tak bych vzal ty Orlíky No Date, pokud by je tam měly. Jenomže oni v té prodejně měli jen makety a to u všech svých modelů. To je ostuda!!! Když si na to vzpomenu, tak nevím jestli se mám smát nebo plakat. Chtějí prodávát, ale mají prázdný krám.

 

Po dnešní zkušenosti jsem s Eltonem skončil. Když oni nemají zájem o zákazníka, proč bych já měl mít zájem o Elton!!!

 

Dobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Eltonem je, s odpuštěním, stále nějakej oser. Těšil jsem se na fotky, ale jdu spát.

Kvůli hodinkám jsem dneska jel do Prahy. Potřeboval jsem, aby ty PSII byly dnes v Kotvě do 15h. Paní Kmínková mi v pondělí slíbila, že mi dá vědět. Od úterka odpoledne jsem se ji nemohl dovolat. Prý byla na poradě, na dílně, apod. Ovšem na moje vzkazy nereagovala a telefonát nebo e-mail žádný.

Potřeboval jsem jen jednu informaci, že moje hodinky v Kotvě budou nebo nebudou. Nic víc, nic míň.

Po informaci tady, že nějaké hodinky jsou už v Kotvě, jsem se domníval, že ty moje by tam mohly být také.

Když jsem dorazil do Kotvy kolem 14h, tak v tu dobu v Kotvě něměly ani jedny PSII! Den před tím nic PPLkem neposílali. To byla Eltonská lež!!!

Paní Kmínkové jsem se nakonec dovolal až dneska po 14:00 z Kotvy, celý nasr., abych slyšel, že nějaká kolegyně jěště jen bude odjíždět z Eltonu. V telefonu se paní K. tvářila jakoby se nic nestalo. Jakoby mě slyšela poprvé. Žádná omluva a to ani poté, co jsem ji připomněl, že jsme se domluvili, že mi dá vědět. Prý, že toho má strašně moc a že se nemůže přece starat o každého zákazníka zvlášť. No mít takového zaměstnance, který sere na zákazníky, tak letí na sekundu.

 

A ještě jedná věc... K čemu mají v Kotvě ten butik, když si tam nic koupit nemůžeš, protože tam mají jenom makety?

Minuly týden jsem zvažoval, že si udělám radost a přemýšlel jsem nad Orlíkama No Datema nebo Nomos Tangente Datema.

Tak jsem šel do Glashütte. Kromě výstavního funkčního modelu, tam měli ještě dva nové kusy. Nakonec jsem odolal a říkal si, že musím zahlédnout ty Orlíky, které se mi zdály na každodenní nošení lepší.

Dneska jsem měl tu správnou slinu a v duchu si říkal, zě pokud tam nebudou ty PSII, tak bych vzal ty Orlíky No Date, pokud by je tam měly. Jenomže oni v té prodejně měli jen makety a to u všech svých modelů. To je ostuda!!! Když si na to vzpomenu, tak nevím jestli se mám smát nebo plakat. Chtějí prodávát, ale mají prázdný krám.

 

Po dnešní zkušenosti jsem s Eltonem skončil. Když oni nemají zájem o zákazníka, proč bych já měl mít zájem o Elton!!!

 

Dobrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudak Pani Kminkova, mel bys ji poslat cokoladu.

PPL to slo jenom do Brna, do Prahy to mel nekdo z primu vezt ve stredu po obede. To tady zaznelo nekolikrat.

 

To je super byt tesne pred vanocema prostrednik mezi 50-ti zakazniky a dilnou ktera evidentne

nestiha a nevi kdy jake kusy dokonci. Plus samozrejme mela svoji jinou praci.

 

a pak ti nekdo vola ze je v praze a kde je to PPL :D uplne ji rozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem mluvil s paní Kmínkovou. Hodinky by se měly distribuovat ve středu 20.12.

 

Do Prahy a Ostravy, kde mají vlastní pobočky, je převezou přímo zaměstnanci. Paní z Eltonu z Prahy by měla být v NMnM ve středu dopoledne a odjíždět zpět směr Praha někdy kolem oběda, takže odpoledne by již měly být hodinky k vyzvednutí v Kotvě. Pro Ostravu předpokládám platí cca to samé, možná až čtvrtek.

 

Hodinky pro osobní vyzvednutí v Brně budou k Pohankovi posílat PPLkou a budou se snažit, aby to tam s co největší jistotou dorazilo do druhého dne (čtvrtek). To stejné předopkládám platí pro všechny PPL dodávky v rámci ČR.

 

Bohužel říkala, že neví, jak budou zvládat dodávky na Slovensko, kde to neumí zaručit, že se to stihne přepravit.

 

 

Posilam v rychlosti co prislo mailem...

 

Dobrý den, 

 

včera jsme již několik kusu odeslali PPL, poštou a něco je již na prodejně v Kotvě. Dnes přijedou kolegyně z Ostravy a Kotvy, takže odvezou ještě dnes na prodejny zbylé kusy.  

 

Jinak co je poštou a PPL tak dnes odesíláme také, takže by to snad mělo dorazit.

 

Záměrně připomínám co jsem tu psal.

 

Tomáši, už jsem to tu psal slušně v minulosti, ale asi to chce přímočařeji. Obdivuju tvůj zápal, ale někdy by bylo dobré tu hlavu trochu vychladit. Dokážu pochopit tu nasranost, ale za tohle imho nemůže paní Kmínková a  nechtěl bych teď být na jejím místě. Skoro všichni jsou před Vánocema nasraní, protože v práci sami nestíhají, jí to posere dílna a pak jí vyvolávají lidi jako ty a chladí si na ní žáhu. Co ti na to má řict? Nikdo ti nesliboval, že tam ty hodinky budou ve 14 hodin. A zrovna ty jsi v týhle limitce svým odhlašováním/přihlašováním dělal taky solidní bordel a nikdo na tebe neřval a nevypisoval hovadiny.

 

Elton mě taky ...., protože domluva byla termínově jiná, ale řvát na ni nebudu, zvlášť pokud se ona přetrhne, aby to stihla všem dodat do Vánoc, leda bych měl pocit, že si na tu dílnu měla stoupnout sama a ty korunky tam vystrouhat....

 

Za makety už vůbec nemůže a navíc vím prd, proč to tak je, možná prostě všechno vyprodali před Vánocema a další hodinky prostě nejsou i to se stává. Bež si koupit Rolexy na krámě hned a pak řvi na Bechyněho, co si to dovoluje je pro tebe nemít skladem...

 

Hlavně klidný svátky ;)

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bež si koupit Rolexy na krámě hned a pak řvi na Dušáka, co si to dovoluje je pro tebe nemít skladem...

 

Hlavně klidný svátky ;)

Dušák už má Rolex? Předpokládám, že si myslel Bechyněho ;-)

 

Máš pravdu, hlavně klid.

Upraveno uživatelem mazzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...