Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci a holky, já jsem žel do limitky už nestihl naskočit, ale prožívám to tady s váma..to jsou nervy ! :D

Strašně se těším na foto, ale samo taky nechci kazit překvapení. Mohl by mi nějaký šťastlivec šoupnout prosím něco do SZ? Budu moc rád, a taky mi to usnadní rozhodnutí jestli jít do druhé bronzové limitky. Díky moc a ať Vám dělají jen radost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak druhý pokus úspěšný, při vidině návštěvy v pátek odpoledne jsem si radši zařídil pozdní příchod do práce a šel tam do Kotvy hned na devátou. Před obchoďákem hrozen lidí, měl jsem chvíli iracionálně hrůzu že všichni jdou do Primu :-)

 

Takže jsem hodinky v klidu převzal, zběžně prohlídnul, vyzkoušel jestli jsou správně nasazené ručky a vše vypadá Ok. Blíže prozkoumám za chvíli v kanclu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záměrně připomínám co jsem tu psal.

 

Tomáši, už jsem to tu psal slušně v minulosti, ale asi to chce přímočařeji. Obdivuju tvůj zápal, ale někdy by bylo dobré tu hlavu trochu vychladit. Dokážu pochopit tu nasranost, ale za tohle imho nemůže paní Kmínková a  nechtěl bych teď být na jejím místě. Skoro všichni jsou před Vánocema nasraní, protože v práci sami nestíhají, jí to posere dílna a pak jí vyvolávají lidi jako ty a chladí si na ní žáhu. Co ti na to má řict? Nikdo ti nesliboval, že tam ty hodinky budou ve 14 hodin. A zrovna ty jsi v týhle limitce svým odhlašováním/přihlašováním dělal taky solidní bordel a nikdo na tebe neřval a nevypisoval hovadiny.

 

Elton mě taky ...., protože domluva byla termínově jiná, ale řvát na ni nebudu, zvlášť pokud se ona přetrhne, aby to stihla všem dodat do Vánoc, leda bych měl pocit, že si na tu dílnu měla stoupnout sama a ty korunky tam vystrouhat....

 

Za makety už vůbec nemůže a navíc vím prd, proč to tak je, možná prostě všechno vyprodali před Vánocema a další hodinky prostě nejsou i to se stává. Bež si koupit Rolexy na krámě hned a pak řvi na Bechyněho, co si to dovoluje je pro tebe nemít skladem...

 

Hlavně klidný svátky ;)

Samozrejme, ze pani Kminkova nemohla za korunky a uz vubec za tovar v Kotve. To je vizitka celeho Eltonu. Kdyz ale nekomu neco slibi a ma na starosti zakazniky, tak by mela zavolat nebo poslat email s info, na kterem jsme se dohodli. Nic vic a nic min. Take mam zakazniky a nedovolil bych si jim nepodat informace, na nichz jsme se dohodli. Pokud bych sve zakazniky ignoroval, uz davno bych to mohl zabalit.

 

Preji at mate z hodinek radost. A pro ty, co jim to nevyslo, bych se primlouval za foto jeste pred 24...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem vysel z Eltonu v Novem Meste. Pani Kminkova, coz je minochodem mlada, velmi sympaticka dama, tam litala jak ratlik mezi kanclama a venovala se mi skoro hodinu (vyber reminku atd.). Ohledne teto limitky rikala ze to byl porod. Spise nez v v ni, potazmo obchodnim oddeleni mi prislo ze problemy vznikaji jinde (dilna, subdodavatele atd).

 

PS: mam je, moje prvni hodiny, a mam hroznou radost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem vysel z Eltonu v Novem Meste. Pani Kminkova, coz je minochodem mlada, velmi sympaticka dama, tam litala jak ratlik mezi kanclama a venovala se mi skoro hodinu (vyber reminku atd.). Ohledne teto limitky rikala ze to byl porod. Spise nez v v ni, potazmo obchodnim oddeleni mi prislo ze problemy vznikaji jinde (dilna, subdodavatele atd).

 

PS: mam je, moje prvni hodiny, a mam hroznou radost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...