Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Ja svuj kus uz jsem videl, jen me ho nedali, protoze v Eltonu nebyla evidovana platba a dnes rano jsem to uz nestihl vyzvednout, kdyz uz to bylo poreseno :(

 

Děti neděti, spíš jsem chtěl nechat překvapení těm, kteří na ně čekají, aspoň za mě to je ta nejlepší část těšení se na hodinky :D Založte jim ideálně galerii, kdo bude chtít, tak se tam mrkne, kdo nebude chtít, tak tam nepoleze, jen ty fotky asi neházejte sem do vlákna ;)

 

Loni to bylo s limitkou podobné (zrovna stráša by si to mohl pamatovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když to nikdo neudělal, tak fotky do galerie zde, kdo bude chtít podívá se, kdo nebude, nepoleze tam. Sem do vlákna je prosím nedávejte...

 

EDIT: já hodinky u sebe bohužel nemám a budu je mít až po svátcích, takže kdo máte fotku, tak ji tam prosím hoďte...

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz mi pisala manzelka. Posta dorucila zasielku z Eltonu. Ze co som si objednal :)))

Tak s tymto som absolutne nepocital a o to mam vacsiu radost :)))) Musim p. Kminkovej napisat dakovny mail. Myslim, ze to potrebuje v tejto chvili. Uz sa neviem dockat, este mam hodinu cesty do Popradu

 

Odoslané z SM-A320FL pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je dneska taky vyzvedl v Ostravě (dle paní jsem byl v Ově poslední), včera jsem to přes veškeré odhodlání nestihl. Každopádně moje jsou bez vlásečnic, které by šly pouhým okem vidět a mikroskopem to zkoumat nebudu.

Díky moc

Upraveno uživatelem HonzaG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky moc, já jsem rád, že se to dotáhlo do konce a jsem vděčný za všechnu pomoc v průběhu. Velký díky patří valjouxovi za servis a trpělivost, Mikefuxovi za malování a vám všem za účast, bez toho by to nešlo :)

 

Já se musím přiznat, že když jsem se na hodinky díval, tak za mě byla taky spokojenost, byť jsem je tam musel nechat, neboť neregistrovali platbu. Nicméně u mě pod stromečkem být neměly, tak jsem klidný :D

 

Co mě na PSII renovacích trochu štve jsou ručky, protože se mi víc líbí, když mají ostré hrany (jako původní) a jsou jako plošší. U renovačních (tyto i chromované) je vidět, jakoby měly zakulacené hrany a je víc utopená lumi v ručce. To je ale hnidopišství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...