Přejít na obsah

PS II nodate bronze


Doporučené příspěvky

Hodinky super.jen se hlasim do klubu vlasecnic .. v Kotve blby svetlo.ale i tak jsem to tam objevil...pres cely dno

 

Muzeme po novem roce domluvit spol.postup...at to daji doporadku naraz..

To asi musel nekdo vzit omylem o kartac nebo naky jiny drat...kdyz to dodelal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je včera večer v Kotvě také vyzvedl. Můj kousek vypadá bezvadně, plechovou krabičku neřeším. Z eltonu je to můj třetí kousek a tento se mi zdá řemeslně zdaleka nejvyvedenější. Dokonce se mi zdá, že i ta luneta je taková preciznější, než když jsem si je nechal poslat několikrát sólo.

Jo, a abych nezapomněl, děkuji všem kdo se na této limitce, ať už organizačně nebo servisem podíleli.

Upraveno uživatelem habadej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky menší problém, hodinky se mi zastavují.

U této limitky Elton za strojek neručí, jak to mám řešit? Vzít to normálně k hodináři?

Naštěstí hodinky nebyly myšleny na vánoce, tak to tak nebolí.

Díky

Zaruku na strojky, ktere delal valjoux, drzi on. Posli mi sz. Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky menší problém, hodinky se mi zastavují.

U této limitky Elton za strojek neručí, jak to mám řešit? Vzít to normálně k hodináři?

Naštěstí hodinky nebyly myšleny na vánoce, tak to tak nebolí.

Díky

Valjoux je machr. Nemáš jen špatně nasazené ručky třeba ? To už jsem kdysi řešil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on všechny strojky nedělal valjoux, ale zde jestli dobře vidím, tak strojek dodával Tomas23 od kterého jsi přebíral místo a servis delal valjoux.

 

Jak píše strašák, může to být víc věcí od špatně nasazených ruček až po bordel. Ale jsou to starý stroje a sám Vláďa říkal, že stát se může, bylo to 50ks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych take podekovat Lamiczka a valjouxovi. pred vice jak rokem jsem poprve napsal do Eltonu ze bych si udelal renovaci a Lamiczka mne ve zpravach poradil at si pockam na toto.

 

hodinkam jsem nerozumnel (a nerozumim) ale mam z toho hroznou radost a doufam v dalsi takovou iniciativu (tajne doufam v Orliky).

 

Diky!

PS: komu z vas to neprislo do vanoc, budte v klidu. ja je chtel mit v cervnu na narozeniny (kdy se rodina slozila) a nejak to nedopadlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, víc z nás má na pouzdře nebo jinde vlásečnice. Psal jsem pí. Kmínkové a ta mi odepsala hodinky poslat na přezkoumání a případnou opravu. Přiznám se, že se mi je vůbec zpět posílat nechce, aby to nebylo ještě horší, nebo se jim nepovedlo i něco dalšího. Ono tedy asi nic jiného nezbyde.

Už jste i někdo další ohledně reklamace s Eltonem komunikovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, víc z nás má na pouzdře nebo jinde vlásečnice. Psal jsem pí. Kmínkové a ta mi odepsala hodinky poslat na přezkoumání a případnou opravu. Přiznám se, že se mi je vůbec zpět posílat nechce, aby to nebylo ještě horší, nebo se jim nepovedlo i něco dalšího. Ono tedy asi nic jiného nezbyde.

Už jste i někdo další ohledně reklamace s Eltonem komunikovali?

Ahoj, muzete sem nekdo hodit foto tech vlasecnic? Pro predstavu. Diky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky menší problém, hodinky se mi zastavují.

U této limitky Elton za strojek neručí, jak to mám řešit? Vzít to normálně k hodináři?

Naštěstí hodinky nebyly myšleny na vánoce, tak to tak nebolí.

Díky

Byl jsem zděšen co se děje a musel jsem sám hledat kdo dělal stroj. Nakonec Já. Majitel snad bude zítra spokojený, hodinky jsou dnes odeslány. A proč nejdou? Nejdřív jsem si říkal pero, to bylo v pořádku. A proč se zastavují snad nechci ani psát. Vyražený pérko tlumiče, špatně jsem ho nasadil nebo pěkná rána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ať tu je také něco pozitivního - já jsem naprosto spokojený jak s prací Valjouxe, tak Eltonu. Pouzdro bez poskvrny, stroj šlape. Byla to moje první limitka, proběhla hladce a já děkuji všem, kteří na ní pracovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...