Jump to content

PS II nodate bronze

Recommended Posts

Bude pasovat ze starých PSII ?

Ano bude. Jinak luneta má u Eltonu výjimku z jinak striktní politiky neprodávat náhradní díly. Nedávno jsem objednával 5 kousků a nebyl nejmenší problém.

Tak to je dobra zprava...kdyby tedy nekdo zmenil svuj postoj, jsem k dipsozici, abych ho nahradil....

Hele klidne si vem moje. Koupil sem na to strojek a kdyz vidim, jak to de vo 10min. denne napred, tak ztracim nadseni. Uz mam primky dvoje a voboje stojej za uplny hovno.

Hele klidne si vem moje. Koupil sem na to strojek a kdyz vidim, jak to de vo 10min. denne napred, tak ztracim nadseni. Uz mam primky dvoje a voboje stojej za uplny hovno.

Tak pojď k nám do limitky se Seikem, ty půjdou spolehlivě!

• 2 weeks later...

Strojcek, ktory som zohnal sa podla Valjouxa neda poriadne nastavit a dalsi sa mi zhanat a platit nechce. Ak ma niekto zaujem, moze sa napisat namiesto mna. Ak by nevadila odchylka strojceka, aj na tom sa dohodneme

Odoslané z SM-A300FU pomocou Tapatalku

Ahoj, pokud se nepletu, máš strojek ode mě, jestli je s ním nějaký problém, pošlu díly nebo celý jiný strojek, jestli chceš. Jinak je potřeba mít na paměti, že tyhle strojky mají na hrbu přibližně 40 let a jejich denní odchylka má z výroby toleranci -15/+45s. Většina jich samozřejmě po vyčištění a seřízení chodí podstatně líp, ale nelze očekávat zázraky.

Edited by xjr1