Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sou super, i ty lederhose :D

Lederhose jsou super vec, jak to jde, tak je oblikam. :) Je to kozi velur. 

 

Ten remen je paradny. Odkial ho mas?

Ten remen je prave z tech kozenych kalhot z fotky. Puvodne to byly kalhoty dlouhe, ja si z nich nechal udelat kratasy a z toho zbytku jsem si samodomo udelal par remenu. 

 

Pánové nabudili jste mě, objednáno ...  :rambo:

Nove, nebo starsi z ebay?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A jsou tu ... při návratu z dovči na mě čekali ráno u souseda ...  :clap:

 

První dojmy ... jsou naprosto skvělý; pěkně tvarované pouzdro, maličký ale žádné pírko na tu velikost, poctivá práce; vteřinovka sedí přesně na indexy; lumi vypadá dobře. Co mě trošku zklamalo jsou dodané nato strapy. Čekal jsem obdobnou kvalitu jako od Timefactors, ale bohužel textil dost tvrdý, hardware neodpovídá materiálovému provedení pouzdra ... lesklé patentky k nim opravdu nejdou. Takže se bude objednávat u Eddieho.

 

Přikládám jednu rychlovku zahradovku ... na tu mojí pihatou ruku padnou jak p*del na hrnec  :lol2:

post-41472-0-13630500-1472456359_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Lukyn63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsou tu ... při návratu z dovči na mě čekali ráno u souseda ...  :clap:

 

První dojmy ... jsou naprosto skvělý; pěkně tvarované pouzdro, maličký ale žádné pírko na tu velikost, poctivá práce; vteřinovka sedí přesně na indexy; lumi vypadá dobře. Co mě trošku zklamalo jsou dodané nato strapy. Čekal jsem obdobnou kvalitu jako od Timefactors, ale bohužel textil dost tvrdý, hardware neodpovídá materiálovému provedení pouzdra ... lesklé patentky k nim opravdu nejdou. Takže se bude objednávat u Eddieho.

 

Přikládám jednu rychlovku zahradovku ... na tu mojí pihatou ruku padnou jak p*del na hrnec  :lol2:

tak ses konečně dočkal, gratuluji ke krasavicím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ses konečně dočkal, gratuluji ke krasavicím!

Jen se tady musím potajmu příznat, že je mám již taky. Dokonce jsem někde našel rozklíčování těch čísel na dýnku, tedy která složka armády  používala konkrétní model a číslování hodinek.

Zkusim to znovu najít a dát to sem, jestli to tady ještě není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...