Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Náhodou jsem narazil na toto téma a vůbec jsem netušil, že mě jako začínajícího chronomagora může něco takového zaujmout. Opak je pravdou. Netuším proč, ale těmito hodinkami jsem unešen. Asi je to tím, že mám rád Británii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filo: super fotky. Zrovna dnes po dlouhé době na ruce a špekuloval jsem o úpravě nato strapu na dvoudílný. Zkusím to zbastlit.

 

 

Náhodou jsem narazil na toto téma a vůbec jsem netušil, že mě jako začínajícího chronomagora může něco takového zaujmout. Opak je pravdou. Netuším proč, ale těmito hodinkami jsem unešen. Asi je to tím, že mám rád Británii

 

Za těch pár kaček udělají hodně radosti, určitě ti je můžeme doporučit.

 

Koukám že trošku pozměnili nabídku, aktuálně i verze s tritiem, celkově trošku zdražili.

https://www.cwcwatch.com/collections/general-service-watches

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím studuji nápisy na dýnku. Dívám se na jedny starší na ebay. Má smysl do nich jít?

 

Pheon (Broad Arrow), 0552 (Royal Navy designation), 6645-99 5415317 (NATO supply classification number 99 denotes UK) 32666 (serial number) 89 (date of issue)

post-44633-0-20600300-1491809958_thumb.jpg

post-44633-0-58094500-1491809962_thumb.jpg

post-44633-0-50440600-1491809970_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a co když ten kus nikde nebyl. Co když je to po nějakým ňoumovi, co dělal ve skladu a jedinej úraz ty hodinky schytaly, když se ožralej někde vyválel ? :-) Mají pak vůbec nějakou, resp. vyšší hodnotu než ty nový ?

 

Spíš by mě zajímal myšlenkový rozbor, proč brát ty jetý, pokud jsem je osobně od někoho nedostal, neznám historii toho kusu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš by mě zajímal myšlenkový rozbor, proč brát ty jetý, pokud jsem je osobně od někoho nedostal, neznám historii toho kusu ...

 

No mám rád starší zachovalý věci, to je první motivace. No a druhou motivací je cena, nejsem si jistý, zad je unosím a je rozdíl dát 80 liber nebo 170 (nechápejte to špatně). I když chápu, že nový hodinky jsou nový hodinky. Proto nad tím zatím přemýšlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám rád starší zachovalý věci, to je první motivace. No a druhou motivací je cena, nejsem si jistý, zad je unosím a je rozdíl dát 80 liber nebo 170 (nechápejte to špatně). I když chápu, že nový hodinky jsou nový hodinky. Proto nad tím zatím přemýšlím.

 

Jasně, rozumím, důvod je jasný ...

 

 

Nahodou, za tim se taky muze skryvat zajimavy pribeh. :D

 

Mám obavu, že pravda bude zahalena tajemstvím :-) ... a někdy lepší nevědět, že jo :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, rozumím, důvod je jasný ...

 

Mimochodem, původně jsem hledal nějaké menší hodinky pro kolegu, který má drobné zápěstí. Bohužel se mu tyto nezamlouvaly, protože chce "potápky" (velikost, quartz  a cenu splňují)

Ale jak už to chodí, nakonec jsem se do nich "zakoukal" já. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...