Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem IN. Na ebay mi to vyšlo. Uvidíme, jak budou vypadat v reálu až dorazí z UK.

 

tak ať jsou v cajku a pochlub se pak ...

 

to Lukyn 77:

mohu poprosit o upřesnění modelu s tritiem? Nějak jsem je nenašel, teda pokud se jedná o tribice plněné tritiem jako např u Traseru nabo GWS

 

Hele já na tritium tedy znalec nejsem, mám verzi s lumi. Každopádně trubice jako na Ball, Tracerech, Marathonech apod zde nejsou, jedná se o nanesenou vrstvu s tritiem ... více ti poradí někdo jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ať jsou v cajku a pochlub se pak ...

 Od včerejška jsou na cestě. Uvidíme jak se tentokrát projeví Global Shipping Program. Zatím je má Royal Post.

Jinak nejzajímavější na koupi starých hodinek je právě ta nervozita a očekávání co ve skutečnosti přijde a v jakém stavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No na zahraničních fórech na to tak jednoznačná odpověď není, někteří se přiklání spíš k 18mm. A obecná rada pak zněla kup oboje a vyzkoušej. Prý lug width 18,5mm. Asi koupím opravdu oboje a uvidím. Ale osobně preferuji taky 20 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na zahraničních fórech na to tak jednoznačná odpověď není, někteří se přiklání spíš k 18mm. A obecná rada pak zněla kup oboje a vyzkoušej. Prý lug width 18,5mm. Asi koupím opravdu oboje a uvidím. Ale osobně preferuji taky 20 mm.

18 mm je nesmysl už jen z toho důvodu, že to bude plandat a může to vzít s sebou i stěžejku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Předně gratuluji, vypadají hezky, dobrý kup jsi učinil :-)

 

K těm řemenům. Přikládám fotky (omlouvám se za nekvalitu) s 20mm nato a perlonem. Takže neboj se toho, s trochou síly to půjde. Na 18mm to opravdu nevypadá úplně dobře. Jen pozor v případě nato na jeho tvrdost materiálu. Tohle je kvalitní od Timefactors, z měkkého poddajného materiálu. Zkoušel sem ale protáhnout levný strap z tvrdého matroše a ani náhodou.

611d0f90dcfacf6977d35a789d388a8f.jpgd6c7973d2e5da408769d374c818a0f7b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nemam zkusenost primo s CWC, ale kdyz jsem se na igeny snazil narvat 20mm nato, tak se to nato trosku ohlo, aby se veslo mezi nozky a ohnulo se tak cele podelne. To me desne vytacelo. Takze ja preferuju a chlup mensi. Sice obcas kouka stezejka, ale kdyz na 19mm hodis 18mm remen, tak to neni tak hrozne jak dat osmnactku na dvacet. Ale kazdy to mame jinak. K vyhaknuti stezejky v dusledku uzsiho remene u me nikdy nedoslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne u techhle CWC nemuze dojit k tomu, ze skrze uzsi remen vypadne stezejka a to z jednoho jednoducheho duvodu - stezejky jsou pevne. :)

 

Jo a gratuluju.

Díky. Jsem rád za upřesnění. Zapomněl jsem zmínit, že stěžejní jsou pevné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...