Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím co měl předchozí majitel za ruku, ale mě je ten řemen na 17,5 cm zápěstí brutálně velkej

No tak bývají i obvody rukou 23 cm, to je pak skoro 6 cm rozdílu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry no vies maso musi byt:)

ale ano mas pravdu, hodinky su tiez na zahryznutie:)

fakt ze nad nimi uz hodnu chvilu rozmyslam.

pekna kombinacia aj s tym knifom.

velka gratulacia! :)

Dekuju. :) Hodinky i nuz uz maji pres deset let, slaninka o neco min a je to na ni znat. :)

 

Filo, taky vidím nejdřív super nůž, pak flákotu, a dlouho, dlouho (to je ta cesta do lednice, než to nakrájím) ... Cabotky  :lol2:

Cabotky uz mas, flakotu v lednici, takze co ti jeste chybi? Jo, tohle forum je mor. :)

 

Uz nejakej cas zraju k tomu, ze cabbotky potrebuju. Tak dik, ze mi k tomu zacal v hlave strasit i shefildak 

Viz vyse, potrebujes vsechno. Nezapomen na slaninu. Dobre vyuzenou. :D

 

post-3194-0-02218600-1493409674_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj, hledam nejakej duvod, proc je nechci. Poradi mi nekdo?

 

Tahle ETA je plastovej werk, chodi to podle plotu, vterinovka skace index neindex a servisovat se to u nas neda?

Plastovy sklicko se hned orve?

Batery hatch se neda bez ozvejkani otevrit a navic je tam nesehnatelna baterka?
Lumi dojde driv nez ji na zachode stacim vyfotit?

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ETA 955.102 je jeden z těch lepších quartzů, rozejdou se za půl roku o +- 5 sekund (seřizuju je 2x do roka když se mění čas), battery hatch je potřeba otevřít jednou za pár let a jde to i koncem kávový lžičky a baterku vyměněj v každym "hodinářství". Vydrží pár let a hodinky ukazujou kdy baterka dochází - vteřinovka začne skákat asi po 4 sekundách.

 

sklíčko se odře ajncvaj (ale zase se dá lehce rozleštit) a tritium vydrží aktivně svítit asi 10 let. Pak už jen pasivně po nasvícení. Luminol nemám. Ale čísla jsou velký a dobře čitelný a v noci jsou vidět celkem slušně. Na potápění to není, ale do sprchy nebo na plavání to stačí.

Mám hodinky vyrobený v roce 2004, originál vojenský převzatý pozemní armádou a fungujou bezvadně. Ideální "pracovní" hodinky. Jsou přesný a hodně vydržej. Přežily ve zdraví i tři neděle na Sahaře, koupání v moři, spadly mi nesčetněkrát a kdovíco s nima kdo dělal než jsem je koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ETA 955.102 je jeden z těch lepších quartzů, rozejdou se za půl roku o +- 5 sekund (seřizuju je 2x do roka když se mění čas), battery hatch je potřeba otevřít jednou za pár let a jde to i koncem kávový lžičky a baterku vyměněj v každym "hodinářství". Vydrží pár let a hodinky ukazujou kdy baterka dochází - vteřinovka začne skákat asi po 4 sekundách.

 

sklíčko se odře ajncvaj (ale zase se dá lehce rozleštit) a tritium vydrží aktivně svítit asi 10 let. Pak už jen pasivně po nasvícení. Luminol nemám. Ale čísla jsou velký a dobře čitelný a v noci jsou vidět celkem slušně. Na potápění to není, ale do sprchy nebo na plavání to stačí.

Mám hodinky vyrobený v roce 2004, originál vojenský převzatý pozemní armádou a fungujou bezvadně. Ideální "pracovní" hodinky. Jsou přesný a hodně vydržej. Přežily ve zdraví i tři neděle na Sahaře, koupání v moři, spadly mi nesčetněkrát a kdovíco s nima kdo dělal než jsem je koupil.

Dik za info, myslim, ze je vazne potrebuju.

Myslim si spis ale na novy z CWC webshopu - na loveni na eBayi nemam trpelivost, znalosti ani prostredky. A jety jsem tu na foru videl jen jednou ... a vydrzely v nabidce asi 10 minut :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info, myslim, ze je vazne potrebuju.

Myslim si spis ale na novy z CWC webshopu - na loveni na eBayi nemam trpelivost, znalosti ani prostredky. A jety jsem tu na foru videl jen jednou ... a vydrzely v nabidce asi 10 minut :-)

 

jojo, před 5 měsíci jsi jen jen potřeboval, teď je to už vážný .... do zimy budou doma  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...