Přejít na obsah

Cabot Watch Company - CWC G10


martinbor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 224
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co znamená, že na eBay nemáš trpělivost, znalosti ani prostředky?

Je jich tam hafo. Jen si vybereš a zaplatíš. Pak jen čekáš balíček.

 

Nikdy jsem to nedelal, neumim poznat fake a ani nemam kartu pro placeni po netu. Zoufalec 21. stoleti :-)

Je pro me jednodussi "nechat" si je pres PayPall koupit u CWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nikdy jsem to nedelal, neumim poznat fake a ani nemam kartu pro placeni po netu. Zoufalec 21. stoleti :-)

Je pro me jednodussi "nechat" si je pres PayPall koupit u CWC.

Já platím i na eBay přes PayPall. Nicméně nové jsou nové. Taky přemýšlím nad novýma kvůli luminiscenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobie: doporučuji něco o značkách dodávajících armádě hodinky na základě shodného zadání něco načíst.

Samozřejmě MWC vyrábí některé modely shodné s CWC. To že jejich cena je nižší ale neznamená, že by to byly šunty. Shodný model G10 je již jako nový o cca 50 liber levnější (co swm v rychlosti našel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobie: doporučuji něco o značkách dodávajících armádě hodinky na základě shodného zadání něco načíst.

Samozřejmě MWC vyrábí některé modely shodné s CWC. To že jejich cena je nižší ale neznamená, že by to byly šunty. Shodný model G10 je již jako nový o cca 50 liber levnější (co swm v rychlosti našel).

Ale jo, nastudoval. Třeba to, že MWC nikdy nedodávali hodinky britský armádě i když se tvářej že jo. Jinak jo, šunty to nebudou, strojky maj dobrý,

Tdy je celkem vyčerpávající povídání: http://forums.watchuseek.com/f7/mwc-watches-35024.html

Upraveno uživatelem Dobie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, nastudoval. Třeba to, že MWC nikdy nedodávali hodinky britský armádě i když se tvářej že jo. Jinak jo, šunty to nebudou, strojky maj dobrý,

Tdy je celkem vyčerpávající povídání: http://forums.watchuseek.com/f7/mwc-watches-35024.html

 

o.k., je to plichta :-)

 

 

Chlapí odkud je ten perlon ? Se mně dost líbí a chtěl bych dát těm mojim mrchám šanci na ponošení více než dva dny v roce.

Děkuji

 

Není úplně špatnej tento, dvacítka se tam proleze v klidu.

hodinar-frydl.sluzby.cz/perlon-pruvlek-modrosedy-20-mm

Já ale zjistil, že ty perlony nemůžu, takže kdyby ti nááhodou padnul do oka, můžu ti ho přenechat, byl jednou na ruce.

 

Nicméně, z nylonovejch strapů můžu s klidem doporučit tento od Timefactors, na něm vypadají G10tky naprosto luxusně:

NEW NATO/G10 FOR 2014

http://timefactors.com/natostraps.htm

Opět, kdybys chtěl vyzkoušet, není v rámci Prahy problém. Ten ale neprodám, už ho mám řádně provařenej :-)

je to tento: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/10280-cabot-watch-company-cwc-g10/?p=1846565

(Gabriel není součástí, ale když doneseš buřta, vezmu ho sebou :-)

Upraveno uživatelem Lukyn77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz je mam taky. Proti Seikum a Amfibiim vlastne male, nenapadne lehke hodinky. Radost z nich mam velikou a ani mi moc nevadi ten NATO strap od CWC. Tedy az na to, ze mi je velkej, stejne jako vetsina reminku. Chybi mi zulu strapy, ktery jsem pred cca 9 lety kupoval v Timefactors :-)

post-656-0-85102900-1505416291_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak uz je mam taky. Proti Seikum a Amfibiim vlastne male, nenapadne lehke hodinky. Radost z nich mam velikou a ani mi moc nevadi ten NATO strap od CWC. Tedy az na to, ze mi je velkej, stejne jako vetsina reminku. Chybi mi zulu strapy, ktery jsem pred cca 9 lety kupoval v Timefactors :-)

Kupoval si je nový? Jaká je ta lumi? Já měl tritium z roku 89 a to už byla jen bludicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, jsou od Lukyna, rok stary.

A intenzita lumi je i nad ranem srovnatelna s myma Seiko 5. Bal jsem se ze nebudu moct volat "Je pul paty rano! Spete parchanti!" ale moje obavy byly zbytecne :-)

 

to byl přesně důvod proč sem je pustil, ty malý indexy prostě po ložnici vysílali pronikavou zář, při tom se nedalo chrápat .... tak jdu sehnat nějaký starý vysvícený tritiáky  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to byl přesně důvod proč sem je pustil, ty malý indexy prostě po ložnici vysílali pronikavou zář, při tom se nedalo chrápat .... tak jdu sehnat nějaký starý vysvícený tritiáky  :lol2:

 

To byl důvod proč je ty svý starý vysvícený tritiáky nakonec pustil dál....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...