Přejít na obsah

Seiko želvy černé vs Seiko Padi


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

Tak už došlo i na mě. Tak dlouho kolem nich chodím, že jsem se rozhodl se po Vánocích odměnit a dát si dárek. Pročetl jsem důkladně znovu obě vlákna zasvěcená Seiko želvám i speciálce Seiko Padi.

Xkrát už jsem je přiložil na ruku a zase sundal, abych se pořád nemohl rozhodnout, které to budou.

 

Hledám něco ke svým Victorinox AirBoss Mechanical 241507 (na fotce vpravo), které teď skoro nesundávám z ruky.  

 

Zatím ve mně bojují 2 vlivy:

1) SRP777K1: univerzálnější, usedlejší, silikon mám na ruce docela rád a tenhle vypadá skvěle ..

2) SRPA21K1: konečně něco barevnějšího (jsem v barvách dost konzervativní), ale ocel moc nemusím (třeba bych si zvykl), fotky od Víta mě ničí každým dnem..

 

Chtěl bych tedy poprosit majitele obou modelů, jestli by mi nenapsali zkušenosti. Neomrzela vás PADI barevná verze? Jak často je přehazujete na jiný řemen? Vít to třeba dělá poměrně často, ale nevím, jestli by to byl i můj případ. 

Co majitelé černé verze? Střídáte je s jinými univerzálkami, nebo zapadly do šuplíku.. nahradily předchozí hodinky? 

 

Vím, že to nakonec bude jenom o mně a mém rozhodnutí, ale třeba mi pomůžete se rozhodnout :) Díky!

 

post-21335-0-47059200-1483460060_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jirko, chceš fakt poradit?

Kup oboje. Zkus, které ti víc sednou a ty si nechej na nošení. Ty druhé zabal zpátky do krabice, dej je na spodek skříně s oblečením a zapomeň na ně. Až je jednou - když skončí výroba - objevíš v NOS stavu, tak si udeláš fakt velkou radost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko, chceš fakt poradit?

Kup oboje. Zkus, které ti víc sednou a ty si nechej na nošení. Ty druhé zabal zpátky do krabice, dej je na spodek skříně s oblečením a zapomeň na ně. Až je jednou - když skončí výroba - objevíš v NOS stavu, tak si udeláš fakt velkou radost ;)

to je dobra rada, ale kdo by to vydrzel?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě Jirka je na to ideální kandidát. Celý den, každý den je obklopen hodinkami, tak nějaké jedny ve skříni ho vůbec nerozhodí ;)

 

Možná se to tak může zdát, ale vnitřně by mě v té skříni trápily :D Zatím se snažím udržovat počet svých hodinek na velmi střídmé hodnotě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padi na beton :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty další alternativy mi to naštěstí moc neztěžují, protože jsem se "zakoukal" jenom do těchto 2 barevných variant (ještě mi v hlavě chvilku ležely SRP775K1). Takže ani Green Turtle, ani Zimbe to nebudou :) 

 

Padi na silikonu, kůži.. to je taky alternativa. Nechám to ještě uležet. Zatím se ale přikláním k názoru, že se mi barvy po čase okoukají (jak píše Honza.manta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko pepsi mám už 30 let a zatím se mi neokoukaly :) Když si na tvé fotce zkusíš zakrýt jedny a pak druhé, to by ti mělo něco napovědět... Řekl bych ti totéž co Jaroon, Zimbe, ale nebudeš asi nosit co neprodáváš <_<. Ale mít dvoje "černý" hodinky by mě nebavilo, ale třeba je to tvůj styl....  Jsi v tom sám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PADI - neměním a neokoukaly. Ale o černých na blbnutí taky uvažuju. :D

Takže moje rada zní, pokud chceš ty hodinky opečovávat, nosit je k obleku a spekulovat, jestli je za padesát let dobře neprodáš, tak PADI. Jestli chceš hodinky, který s tebou budou "žít", který si budeš brát s sebou na vodu nebo do Vesmíru, tak černý na gumě. Pak mají případně na Strapcode i moc pěkný tahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...