Přejít na obsah

Seiko želvy černé vs Seiko Padi


Jiří Štencek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jirko, gratuluji! Ale víš, jak se říká: dávám ti rok, maximálně dva... :D

Jsem zvědav, za jak dlouho sem postneš, že už máš i PADI ;)

Já bych nebyl maximalista, s tím rokem. Týden, maximálně dva... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na něj nechtěl být hnusný. Jemu by to došlo i bez toho, abys mu to takto vmetl do tváře :)

jj, Jiří je šikula. Ale jsou tu i případy, že nevíš ani dne, ani hodiny... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím mít pevnou vůli a žádným dalším choutkám nepodlehnout. Aspoň chvíli! Zatím jsem totiž maximálně spokojený. 

 

První večer a rovnou jsem je vzal na koncert skvělé Druhé trávy! A i když byl koncert famózní, tak jsem se několikrát neubránil a po hodinkách pokukoval. Muselo to vypadat, že očekávám konec a já se přitom jenom kochal :)

 

Už mám i pár poznatků:

 - u svých automatů Victorinox Airboss si občas hraju s korunkou a hodinky s láskou natahuju. To u želv nemůžu (a vyšroubovat korunka se mi fakt nechce). Škoda, ale můžu točit aspoň lunetou.. :)

 - luminiscence je ultra super! Věděl jsem to, ale i tak mě to neskutečně potěšilo.

 - zatím si zvykám na ocelové očko na řemenu. Neškrábe, netlačí, ale vím o něm. Nevím jak to líp popsat, ale třeba je to jenom o čase a zvyku. Co vy ostatní? "Víte" o něm?

 - přehození na kůži bude asi brzy na pořadu dne, protože silikon mi přijde spíše sportovní (můžou za to i vlnky u pouzdra)

 - přesnost za první den perfektní +2s, ale ještě je brzy hodnotit

 - hodinky sedí skvěle na ruce a nejvíc si vyvedení pouzdra užívám, když se opírám rukou o stůl (nic netlačí, neřeže). Super!

 

post-21335-0-30496700-1484001743_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Jirko, at Ti delaji dlouho radost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...