Přejít na obsah

SEIKO dle vašich představ


afrikab

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 581
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

rovnou jsem je nechal vycistit, bohuzel putuji zpatky, nebot mi je poskrabali, zatim nebudu jmenovat firmu, maji udelat napravu...jinak modul jsem si objednal na primo

post-33665-0-34889300-1394119707_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tvrdas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Chlapi, rád bych podobným procesem nechal projít vložku lunety na zamýšlených SKX009. Chlapík píše, že používá Clorox. Nemáte s tím někdo zkušenost a taky info, jaké podobné chemické hentotok máme v ČR? Savo? Jestli se to někde řeší, klidně odkažte do patřičných míst :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, rád bych podobným procesem nechal projít vložku lunety na zamýšlených SKX009. Chlapík píše, že používá Clorox. Nemáte s tím někdo zkušenost a taky info, jaké podobné chemické hentotok máme v ČR? Savo? Jestli se to někde řeší, klidně odkažte do patřičných míst :D

 

Savo ti fungovat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

chlapi, rozmyslam o tom, ze by som si objednal z niekadial plne dno pre moje sarxy. sklicko sa mi lepi na ruku a nemam to rad.

neviete kde by sa dalo nejake zohnat co by pasovalo? staci spravny priemer a zavity su vsade rovnake? alebo mam rovno napisat haroldovi, ci nema?

dik vopred za rady, tipy, triky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waw tak ty jsou hodně dobrý :clap:

+1

 

Teraz došli čierne Suma z Japonska môjmu islandskému hodinkovému kamošovi, tak ich snáď čochvíľa uvidím, a zrovnám s Monštrami. Som zvedavý, aké budú naživo. Či je ten kvalitatívny rozdiel značný, atď.

 

F.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Tak jsem dlouho uvažoval, jaké potápky by se mi líbily (a zároven bych si je mohl dovolit  :ph34r: ) a nakonec jsem přišel na to, že modnuté SKX007 do PMMM cifru - ale ideálně v bílé, který samozřejmě neexistuje :D - nebo jsem ho nikde nenašel.

Nevíte jestli je s Yobokiesem domluva na výrobě nového cifru, který nemá v nabídce? Něco takovéhoto bych rád - nahrubo uplácané v GIMPu, nejsem nějaký extra grafik, tak s rezervou :)

 

post-32926-0-30251300-1404938371_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dlouho uvažoval, jaké potápky by se mi líbily (a zároven bych si je mohl dovolit  :ph34r: ) a nakonec jsem přišel na to, že modnuté SKX007 do PMMM cifru - ale ideálně v bílé, který samozřejmě neexistuje :D - nebo jsem ho nikde nenašel.

Nevíte jestli je s Yobokiesem domluva na výrobě nového cifru, který nemá v nabídce? Něco takovéhoto bych rád - nahrubo uplácané v GIMPu, nejsem nějaký extra grafik, tak s rezervou :)

 

Vyrobit to jde, minimální množství je 100ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...