Přejít na obsah

SEIKO DIVERŚ SKX007


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ja som spokojný, niekde vo vlákne mám aj presnosť ktorú ale už veľmi neriešim lebo tých automatov mám viac a striedam ich, vždy keď kúpim nové tak otestujem a dalej už neriešim. Všeobecne s SKX som veľmi  spokojný, skvelé diverky za viac ako rozumnú cenu. Aj dnes ich mám na ruke (mám pepsiny 009). :rolleyes:

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/30078-p%C5%99esnost-7s26/page-20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Všem všem všem, co toto vlákno sledovali, nebo popř. sledují. Seiko hodinky prošly úspěšně revizí a vysušením i zkouškou těsnosti v Koscomu. Hodinky obsahovaly vlhčí vzduch. Nic víc, žádný problém. Děkuji Vám, co jste mi Koscom doporučili. Velice seriózní a profesionální firma. Pošlu jim děkovný dopis, a dám jim zde i na heurece dobrou recenzi. Palec nahoru. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem všem všem, co toto vlákno sledovali, nebo popř. sledují. Seiko hodinky prošly úspěšně revizí a vysušením i zkouškou těsnosti v Koscomu. Hodinky obsahovaly vlhčí vzduch. Nic víc, žádný problém. Děkuji Vám, co jste mi Koscom doporučili. Velice seriózní a profesionální firma. Pošlu jim děkovný dopis, a dám jim zde i na heurece dobrou recenzi. Palec nahoru. :thumbsup_anim:

 

Musím také pogratulovat, jsou to krásné hodinky! :) Ať slouží  a je dobře, že jsou v pořádku! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně, aby Seiko dobře šlapaly. Jsou to mé první. U mechanických strojků jsem byl zvyklý na evropské kalibry. Zatím jdou přijatelně. Za ten týden, co byly hodinky na cestách šly 28 vteřin do mínusu. Na ruce +4s/den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pro ty, které toto téma zajímá:

Musím se po dlouhé tříměsíční odmlce pochlubit. Mé hodinky Seiko SKX007 po provedení záruční opravy firmou Koscom šlapou přímo geniálně dobře. Mnohokrát jsem měřil odchylku hodinek, a ta je na ruce neskutečných +1,5 s/ 24 hod.. Pokud hodinky Seiko na den odložím do šuplíku, pak je odchylka jiná +4 s/24 hod. Takový krásný chod strojku jsem u těchto hodinek ani ve snu nečekal. Seiko mě mile překvapují. Prakticky je z ruky nesundám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak tak, já mám na svých SKX007J přesnost +0 ... ano, nechápu to, ale jde o moje nejpřesnější hodinky, srovnatelné s digitálkama :)

Mne taky sly az neuveritelne presne, pak se ze dne na den kously a pul minutka denne nebyla problem. Stejne si je zase koupim, to da rozum:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, já mám na svých SKX007J přesnost +0 ... ano, nechápu to, ale jde o moje nejpřesnější hodinky, srovnatelné s digitálkama :)

Neblbni! Děláš si srandu? To snad ani není možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne taky sly az neuveritelne presne, pak se ze dne na den kously a pul minutka denne nebyla problem. Stejne si je zase koupim, to da rozum:-)

Proč se kously, nevíš? Jak často jsi je dával k hodináři?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Proč se kously, nevíš? Jak často jsi je dával k hodináři?

U hodinare byly poprve prave tehdy, kdy se zacly zpozdovat, ono to bohuzel u tohodle kalibru neni nic vyjimecnyho, nepatri mezi ty nejkvalitnejsi (slusne receno). Ale s tim si nelamej hlavu, je to kus od kusu, takze pokud ti je uz v Koscomu seridily, predpokladam, ze by mohly jit dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...