Jump to content

SEIKO DIVERŚ SKX007

Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako SKX-kár sa pripájam ku gratulantom, nech robia ešte dlho radosť a uži si ich :)

Díky, díky. Jak Ti šlapou? Tyto moje mají odchylku +4 s/24 hod na ruce.

ja som spokojný, niekde vo vlákne mám aj presnosť ktorú ale už veľmi neriešim lebo tých automatov mám viac a striedam ich, vždy keď kúpim nové tak otestujem a dalej už neriešim. Všeobecne s SKX som veľmi  spokojný, skvelé diverky za viac ako rozumnú cenu. Aj dnes ich mám na ruke (mám pepsiny 009). :rolleyes:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/30078-p%C5%99esnost-7s26/page-20

• 2 weeks later...

Všem všem všem, co toto vlákno sledovali, nebo popř. sledují. Seiko hodinky prošly úspěšně revizí a vysušením i zkouškou těsnosti v Koscomu. Hodinky obsahovaly vlhčí vzduch. Nic víc, žádný problém. Děkuji Vám, co jste mi Koscom doporučili. Velice seriózní a profesionální firma. Pošlu jim děkovný dopis, a dám jim zde i na heurece dobrou recenzi. Palec nahoru. :thumbsup_anim:

Všem všem všem, co toto vlákno sledovali, nebo popř. sledují. Seiko hodinky prošly úspěšně revizí a vysušením i zkouškou těsnosti v Koscomu. Hodinky obsahovaly vlhčí vzduch. Nic víc, žádný problém. Děkuji Vám, co jste mi Koscom doporučili. Velice seriózní a profesionální firma. Pošlu jim děkovný dopis, a dám jim zde i na heurece dobrou recenzi. Palec nahoru. :thumbsup_anim:

Musím také pogratulovat, jsou to krásné hodinky! :) Ať slouží  a je dobře, že jsou v pořádku! :)

No hlavně, aby Seiko dobře šlapaly. Jsou to mé první. U mechanických strojků jsem byl zvyklý na evropské kalibry. Zatím jdou přijatelně. Za ten týden, co byly hodinky na cestách šly 28 vteřin do mínusu. Na ruce +4s/den.

• 3 months later...

Pro ty, které toto téma zajímá:

Musím se po dlouhé tříměsíční odmlce pochlubit. Mé hodinky Seiko SKX007 po provedení záruční opravy firmou Koscom šlapou přímo geniálně dobře. Mnohokrát jsem měřil odchylku hodinek, a ta je na ruce neskutečných +1,5 s/ 24 hod.. Pokud hodinky Seiko na den odložím do šuplíku, pak je odchylka jiná +4 s/24 hod. Takový krásný chod strojku jsem u těchto hodinek ani ve snu nečekal. Seiko mě mile překvapují. Prakticky je z ruky nesundám.

Tak tak, já mám na svých SKX007J přesnost +0 ... ano, nechápu to, ale jde o moje nejpřesnější hodinky, srovnatelné s digitálkama :)

Mne taky sly az neuveritelne presne, pak se ze dne na den kously a pul minutka denne nebyla problem. Stejne si je zase koupim, to da rozum:-)

Tak tak, já mám na svých SKX007J přesnost +0 ... ano, nechápu to, ale jde o moje nejpřesnější hodinky, srovnatelné s digitálkama :)

Neblbni! Děláš si srandu? To snad ani není možné.

Mne taky sly az neuveritelne presne, pak se ze dne na den kously a pul minutka denne nebyla problem. Stejne si je zase koupim, to da rozum:-)

Proč se kously, nevíš? Jak často jsi je dával k hodináři?

Proč se kously, nevíš? Jak často jsi je dával k hodináři?

U hodinare byly poprve prave tehdy, kdy se zacly zpozdovat, ono to bohuzel u tohodle kalibru neni nic vyjimecnyho, nepatri mezi ty nejkvalitnejsi (slusne receno). Ale s tim si nelamej hlavu, je to kus od kusu, takze pokud ti je uz v Koscomu seridily, predpokladam, ze by mohly jit dobre.